2024/06/15
۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
اعتراف چوپان به قتل زن تنها

اعتراف چوپان به قتل زن تنها

متهم و زن مطلقه از طریق اینستاگرام با هم آشنا شده و قرار ازدواج گذاشته بودند اما ...

دوات آنلاین-مرد چوپانی پس از گذشت 55 روز از حادثه به قتل زن تهرانی اعتراف کرد و گفت که به خاطر ترس از مرگ، قتل زن مورد علاقه اش را انکار کرده است.

 

به گزارش روزنامه جوان، شامگاه چهارشنبه اردیبهشت ماه به مأموران پلیس تهران خبر رسید زن جوانی در خانه اش حوالی تهرانپارس با ضربات چاقو زخمی شده است.

 

با اعلام این خبر تیمی از مأموران پلیس راهی محل حادثه شدند که دریافتند دقایقی قبل ساکنان ساختمان مسکونی متوجه صدای دلخراش زن همسایه در طبقه سوم می شوند و وقتی به در خانه او مراجعه می کنند با پیکر نیمه جان او در اتاق خواب کنار دختر هشت ساله مواجه می شوند و وی را برای درمان به بیمارستان تجریش منتقل می کنند.

 

در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت تیم پزشکی اعلام کرد زن جوان که شکوفه نام دارد بر اثر شدت جراحات و خونریزی به کام مرگ رفته است.

 

بدین ترتیب با مرگ زن جوان پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به دستور قاضی ساسان غلامی، بازپرس ویژه قتل برای بررسی وارد عمل شدند.

 

بررسی ها حکایت از آن داشت زن جوان مدتی قبل از شوهرش جدا شده و چند روز قبل هم با پسر جوانی به نام فرخ که مدعی بوده شوهرش است خانه‌ای در حوالی تهرانپارس اجاره کرده است.

 

همچنین مشخص شد پسر ۲۴ساله که فرخ نام دارد، در این چند روز به خانه مقتول رفت و آمد داشته و شب حادثه آنجا بوده است.

 

با بدست آمدن این اطلاعات مأموران فرخ را به عنوان مظنون حادثه تحت تعقیب قرار دادند تا اینکه اوایل تیرماه وی را در حالی که در یکی از روستاهای شهر کرد چوپانی می کرد شناسایی و دستگیر کردند.

 

متهم پس از انتقال به تهران در بازجویی ها آشنایی با مقتول را پذیرفت اما مدعی شد که در قتل شکوفه دخالتی نداشته است.

 

پس از این متهم برای تحقیقات فنی در اختیار تیمی از کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت تا اینکه در نهایت صبح دیروز پس از گذشت ده روز از حادثه در دادسرای امور جنایی تهران مقابل قاضی ساسان غلامی به قتل زن جوان اعتراف کرد.

 

متهم در ادامه برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

گفت و گو با قاتل

*گویا شما از طریق اینستاگرام با شکوفه آشنا شدی؟

من دامدار بودم و در روستای مان چوپانی می کردم که دو سال قبل گوشی هوشمندی خریدم و اینستاگرام نصب کردم. خیلی علاقه به اینستاگرام داشتم و همیشه استوری می گذاشتم تا اینکه سه ماه قبل از حادثه شکوفه یکی از استوری های مرا که با گوسفندانم گرفته بودم لایک کرد و از آن روز به بعد با او ارتباط تلفنی و پیامکی برقرار کردم.

 

*چه شد که تصمیم گرفتی دامداری را رها کنی و برای زندگی با شکوفه به تهران بیایی؟

وقتی با او آشنا شدم خواست از نزدیک یکدیگر را ملاقات کنیم که من به تهران آمدم و سه روز در تهران ماندم، همان زمان فهمیدم از شوهرش طلاق گرفته است و همراه دخترش تنها زندگی می کند. او پیشنهاد داد با او ازدواج کنم و برای زندگی به تهران بیاییم که قبول کردم. در واقع من به او علاقه پیدا کردم و از آنجایی که دیپلم برق دارم و برقکار هم هستم تصمیم گرفتم چوپانی را رها کنم و در تهران کار برق انجام دهم.

 

*چرا او را به قتل رساندی؟

من او را دوست داشتم و حتی به مادرم هم گفته بودم اما وقتی به تهران آمدم متوجه موضوعاتی شدم که از ازدواج با او منصرف شدم و در نهایت هم او را به قتل رساندم.

 

*چه موضوعاتی؟

اول اینکه فهمیدم شکوفه معتاد به شیشه است و علاوه بر شیشه حشیش هم مصرف می کند. او همیشه حالش بد بود و تعادل روحی نداشت و وقتی هم شیشه مصرف می کرد متوهم می شد. از طرفی هم فهمیدم او بیشتر مرا به خاطر پولم می خواهد و خودم را دوست ندارد. در این چند روز هم به او مشکوک شده بودم، البته خودش می گفت با کسی جز من ارتباط ندارد.

 

*درباره شب حادثه توضیح بده.

من به خاطر او چوپانی و گوسفندانم را به امان خدا رها کردم و به تهران آمدم به امید اینکه زندگی خوبی را شروع کنم، اما در این چند روزی که با او بودم سخت پشیمان شدم تا اینکه شب حادثه وقتی از محل کار برگشتم متوجه شدم در خانه شکسته است و احتمال دادم که او با کسی درگیر شده است اما خودش گفت که کلید را در خانه جا گذاشته است و دخترش در خانه پشت در مانده و مجبور شده در را تخریب کند. ساعتی بعد به بازار رفتم و مقداری خوراکی و میوه خریدم و دوباره به خانه برگشتم که دیدم او مثل همیشه سرش به گوشی است و به دیگران پیامک می دهد. او یا پیامک میداد یا تلفنی با کسی حرف می زد و مدام هم پشت تلفن خنده می کرد که ناراحت شدم و به او گفتم یا باید با من بخندی یا مرا رها کنی، به هر حال ناراحت شدم و وسایلم را جمع کردم تا از خانه اش بیرون بروم که او در خانه را قفل کرد و با شوهر خواهرش تماس گرفت و از او خواست به خانه اش بیاید. بعد هم گفت شوهر خواهرش به زودی می رسد و من را گوشمالی می دهد. پس از این به طرف در رفتم که ناگهان چاقوی ضامن داری از کیفش بیرون آورد و مرا تهدید کرد و من هم چاقو را از او گرفتم. شکوفه شروع به داد و فریاد کرد و من هم چند ضربه با همان چاقو به او زدم و از آنجا گریختم.

 

*چرا در این مدت منکر قتل شدی؟

می ترسیدم. چون می دانم اگر خانواده اش رضایت ندهند باید قصاص شوم و من از مرگ خیلی می ترسم به همین دلیل قتل را به گردن نمی گرفتم، اما در این مدت عذاب وجدان رهایم نکرد به طوری که خسته شدم و امروز تصمیم گرفتم واقعیت را بگویم.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.