2024/06/19
۱۴۰۳ چهارشنبه ۳۰ خرداد
زن میانسال چرا شوهرش را کشت

زن میانسال چرا شوهرش را کشت

فرزندان این زن اعلام کردند مادرشان را بخشیده‌اند و نمی‌خواهند او مجازات شود.

دوات آنلاین-زن میانسالی که شوهرش را به قتل رسانده است، پس از جلب رضایت اولیای دم از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

 

به گزارش روزنامه جوان، خردادسال ۹۷ بود که ماموران کلانتری ۱۴۸ انقلاب جسد مردی را داخل بشکه ای پر از سیمان در پشت بام ساختمان مسکونی کشف کردند.

 

آن روز دو دختر با مأموران پلیس تماس گرفتند و اعلام کردند از داخل بشکه ای در پشت بام خانه شان بوی بدی به مشام می رسد که مأموران در محل حاضر شدند.

 

مأموران پس از برش بشکه جسد پدر دو دختر را کشف کردند که مشخص بود چند روزی از مرگ او گذشته است.

 

مأموران در نخستین گام به همسر مقتول مشکوک شدند و وی را بازداشت کرده و مورد بازجویی قرار دادند. متهم پس از اعتراف به قتل شوهرش روانه زندان شد و در حالیکه پرونده در حال کامل شدن بود، دو دختر مقتول با مراجعه به دادسرا اعلام گذشت کردند.

 

با گذشت اولیای دم پرونده از جنبه عمومی جرم روی میز هیئت قضایی شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران قرار گرفت. در اولین جلسه رسیدگی به پرونده دو دختر مقتول اعلام گذشت کردند.

 

سپس متهم در جایگاه قرار گرفت و در شرح حادثه گفت: با شوهرم سالها اختلاف داشتم. او بارها مرا کتک زده بود. زندگی مان طوری می گذشت که دخترانم از من خواستند از پدرشان جدا شوم تا اینکه فهمیدم امین با یکی از همکارانش رابطه دارد.

 

متهم در خصوص قتل گفت: روز حادثه به او گفتم مهریه ام را اجرا گذاشته ام اما او با فحاشی به اتاقش رفت و اهمیتی نداد. به خاطر رفتارهای شوهرم نقشه قتل او را کشیدم و طبق نقشه داخل شیر موز قرص خواب آور ریختم و داخل اتاق بردم. چند ساعت بعد فهمیدم امین شیر موز را خورده و بیهوش شده است. آنجا بود که با دستمالی او را خفه کردم و سپس جسد را لای پتو پیچیدم و به پشت بام بردم. جسد را داخل بشکه فلزی گذاشتم و آن را آتش زدم اما از ترس همسایه ها آتش را خاموش کردم و روی جسد سیمان ریختم، فکر می کردم جسد از بین رفته است، ولی چند روز بعد دودخترم به بوی تعفنی که از پشت بام به مشام می رسید مشکوک شدند، به همین خاطر با پلیس تماس گرفتم تا آنها را گمراه کنم.

 

در پایان هیئت قضایی با توجه به درخواست اولیای دم، حکم آزادی متهم را صادر کردند.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.