2024/06/15
۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
طراحی نقشه قتل شوهر برای ازدواج با مردی دیگر

طراحی نقشه قتل شوهر برای ازدواج با مردی دیگر

زن خیانتکار بعد از دستگیری به اتهام مشارکت در قتل شوهرش، در اعترافاتش چه گفت؟

دوات آنلاین-زنی که متهم است با همدستی مردی دیگر شوهر خود را به کام مرگ کشانده است در بازجویی‌ها گفت برای ازدواج با همدستش نقشه این جنایت را کشید.

 

سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش و هوشیاری کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان عاملان قتل مردی 44 ساله در جاده خاش-زاهدان در خردادماه سال جاری در کمتر از 20 روز از وقوع جنایت شناسایی و دستگیر شدند.

 

در بررسی جزئیات این جنایت مشخص شد مردی جوان با همدستی همسر مقتول نقشه این جنایت را کشیده و مقتول به ضرب 2 گلوله کلت کمری به قتل رسیده است.

 

سرهنگ"ابراهیم ملاشاهی" رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان گفت: حوالی ساعت 3 بامداد هفدهم خردادماه سال جاری گزارش کشف جسد مردی جوان در کیلومتر40 محور زاهدان-خاش از طریق راننده یک دستگاه خودرو سواری به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام و بلافاصله تیمی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی افزود: با حضور عوامل انتظامی در محل مشخص شد مردی حدود 44 ساله به ضرب 2 گلوله سلاح گرم از ناحیه پشت سر به قتل رسیده است.

 

سرهنگ ملاشاهی تصریح کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی با بررسی دقیق صحنه جنایت و استفاده از شیوه های نوین پلیسی همسر وی مظنون و با هماهنگی مقام قضائی او را برای بررسی های بیشتر به پلیس آگاهی احضار کردند.

 

وی عنوان کرد: متهم که در بازجوئی های اولیه منکر هرگونه جرمی بود پس از چندین مرحله بازجوئی های علمی کارآگاهان پلیس آگاهی پرده از راز این جنایت برداشت و اعلام داشت مدتی است با مردی جوان به نام مهدی آشنا شده و برای ازدواج با این فرد نقشه این جنایت را کشیده اند.

 

رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: با اعترافات تکان دهنده زن جوان بلافاصله تیم رسیدگی کننده پرونده وارد عمل شد و همدست 37 ساله متهم را در کمتر از 20 روز از وقوع جنایت در یکی از مناطق شهر زاهدان دستگیر کردند.

 

وی عنوان کرد: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد مرد جوان با همدستی همسر مقتول نقشه قتل را کشیده و به بهانه ای او را برای انجام یک کار به سمت شهرستان خاش کشانده و حوالی ساعت 8 شب در مسیر برگشت در 40 کیلومتری زاهدان به بهانه استراحت کوتاه مدت در کنار جاده پارک و در غفلت مقتول او را با 2 گلوله سلاح کلت کمری از ناحیه پشت سر مورد هدف قرار داده و به قتل رسانده است.

 

ملاشاهی خاطر نشان کرد: دو متهم به قتل پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.