2023/02/06
۱۴۰۱ دوشنبه ۱۷ بهمن
قتل زن ایرانی توسط 3 مرد پاکستانی

قتل زن ایرانی توسط 3 مرد پاکستانی

متهم: مقتول را می‌شناختیم و با او رابطه داشتیم. روز حادثه به خانه توران رفتیم. بعد با هم درگیر شدیم و در آن درگیری او را خفه کردیم

دوات آنلاین -سه مرد پاکستانی که در جریان درگیری با زن ایرانی مرتکب قتل شده بودند، در حالی محاکمه می‌شوند که جرمشان را گردن دو همدست فراری‌شان انداخته اند.

 

به نوشته روزنامه جوان سوم اسفند‌سال‌۹۸، مأموران کلانتری‌۱۷۲ حضرت عبدالعظیم از کشف جسد زن جوانی در حاشیه شهرری باخبر و راهی محل شدند. مأموران بعد از حضور در محل با جسد زن جوانی روبه‌رو شدند که داخل یک روفرشی پیچیده و داخل کانال آب حوالی زمین‌های کشاورزی رها شده‌بود. با انتقال جسد به پزشکی قانونی، مرد میانسالی که مأموران را باخبر کرده بود در توضیح گفت: «صاحب باغی حوالی شهرری هستم و تعدادی گوسفند دارم. امروز مرد چوپان می‌خواست گوسفندانم را برای چرا به زمین‌های اطراف ببرد که یکباره تماس گرفت و گفت جسد زن جوان را داخل کانال آب پیدا کرده است.» با ثبت این توضیحات و تشخیص هویت مشخص شد جسد متعلق به زن ۳۹‌ساله به نام توران است که مدتی قبل دختر خردسالش را به خانواده‌ای در یکی از روستا‌های اطراف سپرده بود.

 

به این ترتیب پلیس، خانواده سرپرست آن دختر را مورد تحقیق قرار داد. وی گفت: «توران را می‌شناختیم او بعد از مرگ شوهرش همراه دختر خردسالش در روستای قلعه‌نو و در خانه متروکه زندگی می‌کرد. او وضع مالی خوبی نداشت و موقعیت خانه‌اش جای مناسبی برای بزرگ کردن بچه نبود. این شد که توران دخترش را به ما سپرد تا از او نگهداری کنیم. در این مدت دختر خردسال را مانند فرزندان خودمان مراقبت کرده‌ایم. باور کنید از سرنوشت توران اطلاعی ندارم و نمی‌دانم چه کسی یا کسانی او را کشته‌اند.»

 

دستگیری قاتل

تحقیقات در این زمینه ادامه داشت تا اینکه مرد جوانی تبعه پاکستان که به اتهام سرقت موتورسیکلت بازداشت شده بود در روند بازجویی‌ها لب به اعتراف گشود و به قتل زن جوان با همدستی چهار نفر از دوستانش اقرار کرد. او در شرح ماجرا گفت: «توران تنها زندگی می‌کرد. ما او را می‌شناختیم و با او رابطه داشتیم. روز حادثه همراه صالح، قنبر، مراد و احمد به خانه توران رفتیم. بعد با هم درگیر شدیم و در آن درگیری او را خفه کردیم و سپس جسد را داخل کانال آب رها کردیم و گریختیم.»

 

با اقرار‌های مرد پاکستانی، صالح و قنبر شناسایی و بازداشت شدند. آن‌ها در روند بازجویی‌ها قبول کردند که با مقتول درگیر شده‌اند، اما مدعی شدند مراد و احمد در قتل زن جوان نقش داشتند.

 

با اقرار‌های سه متهم، تلاش برای شناسایی و دستگیری دو متهم دیگر ادامه داشت، اما پلیس نتوانست ردی از آن‌ها به دست آورد.

 

به این ترتیب کیفرخواست علیه سه مرد پاکستانی صادر و پرونده به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. به این ترتیب متهمان بعد از تعیین شعبه به زودی محاکمه خواهند شد.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.