2020/05/25
۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد
قتل به‌خاطر چشم تو چشم شدن

قتل به‌خاطر چشم تو چشم شدن

متهم: من قصد قتل نداشتم و فقط میخواستم او را بترسانم و الان هم خیلی پشیمان هستم.

دوات آنلاین-چشم در چشم شدن دو پسر جوان در یکی از محله های جنوب تهران با قتل یکی از آنها پایان یافت.

 

به گزارش جوان، ساعت ۲۱ شامگاه ۱۵ فروردین مأموران کلانتری ۱۳۲ نبرد با تماس تلفنی شهروندی از درگیری خونینی در یکی از خیابان های جنوب شهر باخبر و راهی محل شدند.

 

مأموران پلیس در محل حادثه دریافتند لحظاتی قبل بین چند پسر جوان درگیری رخ داده است که در جریان آن یکی از طرفین دعوا به نام کامبیز با ضربات قمه زخمی و برای درمان به بیمارستان شهدای گمنام منتقل شده است.

 

بدین ترتیب مأموران پلیس برای بررسی موضوع راهی بیمارستان شدند که مشخص شد پسر زخمی بر اثر شدت جراحات به کام مرگ رفته است.

 

با اعلام این خبر بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل به تحقیق پرداختند.

 

نخستین بررسی ها نشان داد مقتول پسر ۱۸ساله‌ای است که بر اثر ضربه قمه به کتفش در درگیری به قتل رسیده است. یکی از دوستان مقتول که در درگیری حضور داشته است با معرفی قاتل به مأموران گفت: قاتل پسر ۲۹ساله ای به نام بهمن است، بهمن از مدتی قبل با دوستان کامبیز اختلاف داشت و چند باری هم با هم درگیر شده بودند. ساعتی قبل کامبیز به هواخواهی دو نفر از دوستانش با بهمن درگیر شد که بهمن با قمه ضربه ای به او زد و بعد همگی فرار کردند.

 

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه مأموران پلیس جست و جو برای دستگیری قاتل فراری را آغاز کردند تا اینکه یک روز بعد از حادثه مأموران پلیس مخفیگاه بهمن را شناسایی و وی را بازداشت کردند.

 

متهم پس از انتقال به اداره پلیس با اظهار پشیمانی به قتل پسر جوان اعتراف کرد. وی در توضیح درگیری مرگبار گفت: مدتی است در مغازه پدرم کار می کنم و در این مدت با یکی از بچه های محل کری خوانی داشتم و همیشه برای هم خط و نشان می کشیدیم و گاهی در فضای مجازی برای هم کری می خواندیم تا اینکه روز ۱۴ فروردین همراه یکی از دوستانش به جلوی مغازه پدرم آمدند و با هم چشم در چشم شدیم. ابتدا با هم مشاجره لفظی کردیم اما بعد از دقایقی درگیری ما بالا گرفت و شروع به کتک کاری کردیم که در نهایت با میانجیگری همسایه ها ختم به خیر شد و درگیری ما پایان یافت.

 

وی ادامه داد: من با مقتول اصلا هیچ مشکلی نداشتم تا اینکه روز حادثه او را همراه دوستانش جلوی مغازه ام دیدم که برای دعوا آمده بودند. آن روز من داخل مغازه نشسته بودم که دیدم دو نفری که روز قبل با هم درگیر شده بودیم برای تلافی همراه تعدادی از دوستانش که مقتول هم همراه آنها بود به جلوی مغازه ام آمده اند. آنها شروع به فحاشی کردند که همان زمان چند نفر از دوستانم من هم از راه رسیدند و درگیری ما آغاز شد. من قمه در دست داشتم که در درگیری ضربه ای به کتف کامبیز زدم که خونین نقش بر زمین شد و بعد از آن هم درگیری تمام شد و همه از محل فرار کردیم.

 

وی در پایان گفت: من قصد قتل نداشتم و فقط میخواستم او را بترسانم و الان هم خیلی پشیمان هستم.

 

متهم در ادامه برای تحقیقات بیشتر به دستور قاضی پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.