2020/02/18
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ بهمن
خبرهای بد برای پرسپولیس؛ طوفان در راه است

خبرهای بد برای پرسپولیس؛ طوفان در راه است

ایرج عرب و اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برخلاف وعده‌ای که به بازیکنان تیم داده بودند نتوانستند پیش از آغاز فصل پرداختی داشته باشند و این موضوع دلخوری شدید برخی از نفرات اسمی تیم را به دنبال داشته است.

دوات آنلاین-تمرینات خوب و منظم، شروع فصل با یک برد دلچسب و دروی جوایز در مراسم برترین‌های فوتبال ایران؛ به نظر می‌رسد همه چیز برای پرسپولیس خوب آغاز شده و این تیم آماده است تا یک فصل رویایی دیگر را در کنار هواداران خود سپری کند اما در فوتبال ایران ثابت شده که در یک چشم به هم زدن یک تیم می‌تواند از عرش به فرش برسد.

 

در پرسپولیس همه چیز آرام به نظر می‌رسد اما شاید این آرامش قبل از طوفان باشد. از گوشه و کنار باشگاه پرسپولیس خبرهای خوبی به گوش نمی‌رسد و گویا مشکلات مالی این تیم به حدی است که وزارت ورزش تصمیم به ایجاد تغییرات گسترده در سطح مدیریت این تیم گرفته است. ایرج عرب و اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برخلاف وعده‌ای که به بازیکنان تیم داده بودند نتوانستند پیش از آغاز فصل پرداختی داشته باشند و این موضوع دلخوری شدید برخی از نفرات اسمی تیم را به دنبال داشته است.

 

برخی از این نفرات به مدیریت باشگاه پرسپولیس پیغام تهدید‌آمیزی داده‌اند که اگر طی یکی، دو روز آینده به آن‌ها پرداختی صورت نگیرد در تمرینات حاضر نخواهند شد. باشگاه پرسپولیس برای پرداخت پیش‌قرارداد بازیکنانش منتظر پرداختی اسپانسر است که قرار شده به زودی مبلغی را در اختیار این باشگاه قرار دهد اما وزارت به این نتیجه رسیده که حتی پرداختی اسپانسر فقط یک مسکن مقطعی است و دردی از پرسپولیس دوا نمی‌کند. در پی تمدید قراردادها و افزایش چشمگیر دستمزدها، همچنین جذب 4 بازیکن جدید و استخدام کادر فنی خارجی و البته شکایت برانکو و دستیارانش پرسپولیس به زودی با یک بحران جدی مالی مواجه خواهد شد و وزارت امیدوار است با تغییرات مدیریتی و اضافه کردن چند عضو اقتصادی به هیئت مدیره تا جایی که امکان دارد جلوی این بحران احتمالی را بگیرد.

 

به این ترتیب همانطور که قبلا هم اشاره کردیم تغییرات گسترده در کادر مدیریتی پرسپولیس بسیار جدی است و دیر یا زود با رفتن عرب وزارت ورزش مدیر جدید سرخ‌ها را معرفی خواهد کرد.

 

منبع: خراسان ورزشی

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.