2024/07/18
۱۴۰۳ پنج شنبه ۲۸ تير
زن خیانتکار شوهرش را کشت

زن خیانتکار شوهرش را کشت

من و همدستم، شوهرم را در خانه مان خفه کردیم. بعد تصمیم گرفتیم که مرگ او را با صحنه سازی یک تصادف نشان دهیم.

دوات آنلاین -سناریوی زن جوان که با همدستی مرد غریبه شوهرش را کشته و مرگ او را تصادف نشان داده بود، با تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی ساوه فاش شد.

 

به گزارش  جام جم، روزهای پایانی بهمن سال گذشته زن جوانی با حضور در پلیس آگاهی شهرستان ساوه شکایت کرد که شب هنگام شوهرش با خودروی سواری خود از خانه شان در یکی از محله های ساوه بیرون رفته و دیگر بازنگشته و با گذشت یک شبانه روز موفق به یافتن وی نشده است.

 

کشف جسد

تحقیقات در این باره ادامه داشت تا این که ساعاتی بعد ماموران گزارشی را دریافت کردند که نشان می داد مرد جوانی که راننده خودروی سواری بوده، در یکی از محله های شهر ساوه با ستون های پل کنار جاده برخورد کرده و باعث آتش سوزی خودرو و سوختن راننده در میان شعله های آتش شده است. آتش نشانان شعله های آتش را خاموش کردند، اما راننده فوت شده بود.

 

با بررسی مشخصات خودرو، ماموران متوجه شدند که این خودرو متعلق به همان مردی است که همسرش گم شدن او را به پلیس اطلاع داده است.

 

ماموران که احتمال می دادند جسد متعلق به همان مرد گمشده باشد، از همسر او خواستند که به پزشکی قانونی مراجعه کند که او با حضور در آنجا و مشاهده جسد، آن را شناسایی کرد و گفت که شوهرش است.

 

تصادف عمدی

این در حالی بود که ماموران در بررسی وضعیت تصادف خودرو متوجه شدند که این خودرو به عمد به پل کنار جاده برخورد کرده است. همین سرنخ کافی بود که کارشناسان پزشکی قانونی وارد عمل شوند تا علت اصلی مرگ را بررسی کنند.

 

مدتی بعد کارشناسان پزشکی قانونی نظر دادند که آتش سوزی خودرو بعد از مرگ راننده رخ داده و او بر اثر خفگی به قتل رسیده است.

 

اختلاف با همسر

با رازگشایی از این ماجرا روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه ای شد. بررسی ها نشان داد این مرد با همسرش اختلاف داشته است.

 

بنابراین زن جوان به عنوان تنها مظنون پرونده زیرنظرگرفته شد تا این که ماموران به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می داد این زن با مرد غریبه ای در ارتباط بوده و از زمانی که شوهرش به قتل رسیده، این ارتباطات بیشتر شده است.

 

اعتراف به قتل

با کشف این سرنخ ها، همسر مقتول اوایل فرودین امسال بازداشت شد. او ابتدا در بازجویی پلیسی اظهارات ضد و نقیضی را مطرح کرد و مدعی بی گناهی شد، اما در جریان تحقیقات و چند روز پیش اعتراف کرد و گفت: از مدتی بود که من و شوهرم با هم اختلاف و درگیری هایی داشتیم، همین باعث آشنایی و ارتباطم با مردی شد، درباره وضعیت زندگی و اختلاف با شوهرم با او حرف زدم، بعد از این درددلها تصمیم گرفتیم او را به قتل رسانده و از سر راه مان برداریم و برای همین نقشه قتل او را طراحی کردیم. من و همدستم، شوهرم را در خانه مان خفه کردیم. بعد تصمیم گرفتیم که مرگ او را با صحنه سازی یک تصادف نشان دهیم، برای همین شبانه جسد را داخل خودرو گذاشته و از خانه بیرون بردیم. صبح روز بعد خودرو را خلاص کرده و به سمت پل کنار جاده هل دادیم که محکم به ستون های پل برخورد کرد و بر اثر آن خودرو در آتش سوخت گمان می کردیم همه باور کنند که شوهرم بر اثر تصادف سوخته و فوت کرده، اما حقیقت بعد از چند ماه فاش شد و من دستگیر شدم،

 

سرهنگ علی اکبر عیسی آبادی، فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در این باره به جام جم گفت: با اعتراف متهم زن، مردی که با او در این جنایت همراه بودهم بازداشت شد و به همدستی با وی اعتراف کرد. با بازسازی صحنه جنایت توسط متهمان، تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.