2020/08/04
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد
تعرض به زنان توسط مرد مسافرکش

تعرض به زنان توسط مرد مسافرکش

شاکیان اظهار داشتند چون درهای ماشین قفل بود نتوانستند از دست راننده متواری شوند و متهم پس از آزار و اذیت، آنها را در کنار اتوبان های جنوب تهران رها کرد.

دوات آنلاین-رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت، از دستگیری مردی جوان شیطان صفتی خبر داد که پس از سوار کردن بانوان جوان آنان را مورد آزار و اذیت قرار می داد.

 

به گزارش دوات آنلاین سرهنگ "سعید راستی" در توضیح این خبر، گفت : پرونده های مشابهی مبنی بر آزار و اذیت تعدادی از بانوان جوان توسط راننده یک دستگاه خودروی سواری از دادسرای برای رسیدگی تخصصی به پلیس امنیت عمومی ارجاع شد.

 

وی عنوان کرد: شاکیان پس از مراجعه پلیس امنیت عمومی، در اظهارهای مشابهی به ماموران گفتند: برای رفتن به منزل در شهرک ولیعصر، یافت آباد، قلعه مرغی، ابوذر و غیره سوار یک دستگاه خودروی سواری شدیم که راننده آن فردی جوان حدوداً 30 ساله بود که پس از طی مسافتی راننده از میانه راه به سمت جنوب تهران تغییر مسیر داده و به زور و تهدید با سلاح سرد آنان را مورد آزار و اذیت قرار داده اند.

 

شاکیان اظهار داشتند: چون درهای ماشین قفل بود نتوانستند از دست راننده متواری شوند و متهم پس از آزار و اذیت، آنها را در کنار اتوبان های جنوب تهران رها کرد.

 

وی بیان داشت: یکی از شاکیان که موفق شده بود، شماره پلاک را سریع برداشت کند، در اختیار پلیس قرار گرفت و بلافاصله هویت و مالک خودرو شناسایی شد و تصویری از مالک خودرو در اختیار شاکیان قرار داده شد و همگی تصویر وی را مورد تایید قرار دادند.

 

این مقام انتظامی ابراز داشت: ماموران در تحقیقات پلیسی و پایش اطلاعاتی موفق به شناسایی فردی و یک دستگاه خودروی سواری اش شدند.

 

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: با هماهنگی های قضائی متهم روز گذشته بیست و چهارم مهر ماه در محدوده شهرک ولی عصر(عج) در حالی که سوار بر خودرواش بود، دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل شد.

 

وی با اشاره با اینکه متهم پس از مواجهه حضوری چاره ای جز به اعتراف نداشت و جرم های ارتکابی اش اعتراف کرد، گفت: متهم پس از تکمیل تحقیقات پلیسی با دستور مقام قضائی با صدور قرار وثیقه روانه زندان شد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.