2024/07/18
۱۴۰۳ پنج شنبه ۲۸ تير
نسخه عطار برای لاغری جان پسر جوان را گرفت

نسخه عطار برای لاغری جان پسر جوان را گرفت

این پسر جوان برای اینکه بتواند وزن خود را کاهش دهد راهی یک عطاری شده و اقدام به خرید داروی لاغری کرده بود.

دوات آنلاین -طبابت غیرعلمی و داروهای غیرمجاز لاغری که صاحب یک عطاری به پسری جوان فروخته بود، باعث مرگ او شد.

 

به نوشته روزنامه همشهری، چند روز پیش پرونده‌ای در اختیار پلیس پایتخت قرار گرفت که از فروش داروی تقلبی و غیرمجاز و مرگ پسری جوان در منطقه کیانشهر حکایت داشت. محتویات پرونده نشان می‌داد که این پسر جوان برای اینکه بتواند وزن خود را کاهش دهد راهی یک عطاری شده و اقدام به خرید داروی لاغری کرده است. اما پس از مصرف این داروها، حالش بد شده و توسط خانواده‌اش به بیمارستان انتقال یافته اما در نهایت جانش را از دست داده است.

 

از آنجا که بررسی‌ها نشان می‌داد مرگ پسر جوان به‌خاطر مصرف داروی تقلبی و غیرمجاز بوده است، دستور تحقیقات و دستگیری صاحب عطاری صادر شده بود و مأموران پلیس پس از دریافت این پرونده و تحقیقات انجام شده، هویت متصدی و نشانی واحد صنفی را شناسایی کرده و 23فروردین راهی این محل شده و صاحب عطاری را دستگیر کردند.

 

براساس گزارش پلیس، عطاری متخلف با دستور قضایی پلمب شد و متهم دستگیر شده نیز به جرم خود اعتراف کرد و با تکمیل تحقیقات، پرونده در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.