2024/07/18
۱۴۰۳ پنج شنبه ۲۸ تير
زهرچشم مرگبار از مرد دو زنه

زهرچشم مرگبار از مرد دو زنه

هیچ گاه نمی خواستم همسرم کشته شود. من به دلیل همین اختلافات خانوادگی خیلی از او ناراحت بودم و زجر می کشیدم تا این که از مردی خواستم به گونه ای از همسرم زهرچشم بگیرد که دست از رفتارهای عذاب آورش بردارد.

دوات آنلاین -زن جوان در بازجویی های پلیسی راز زهر چشم مرگبار از شوهرش را فاش کرد.

 

به گزارش روزنامه خراسان، بامداد هفدهم آذر سال گذشته، زمانی که یکی از پاکبانان شهرداری برای برداشتن گاری دستی به یک چهار دیواری محصور در خیابان ثمانه 15 رفت و قفل در این چهار دیواری را گشود ،ناگهان با جسد خون آلودی روبه رو شد که کنار ساختمان یک مجتمع 3 واحدی افتاده بود. دقایقی بعد با اطلاع همسایگان از ماجرای جسد خون آلود، تلفن پلیس 110 به صدا درآمد و بدین ترتیب نیروهای انتظامی عازم محل کشف جسد شدند.

 

اگرچه ابتدا تصور می شد که مرد 45 ساله از پشت بام به درون چهار دیواری سقوط کرده است اما با حضور قاضی ویژه قتل عمد در محل حادثه، ورق برگشت و ماجرای این سقوط مرگبار، رنگ جنایی به خود گرفت، چرا که وجود تور کبوتران و نحوه شکستگی اندام مرد 45 ساله، حکایت از قتل عمدی داشت. به همین دلیل با انتقال جسد به پزشکی قانونی ،تحقیقات کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به سرپرستی سرهنگ ولی نجفی (رئیس دایره قتل عمد آگاهی) با صدور دستورات ویژه ای از سوی مقام قضایی آغاز شد. بررسی های مقدماتی نشان داد: مقتول 45 ساله ساکن ساختمان 3 واحدی بوده  و تعدادی کبوتر را در پشت بام نگهداری می کرد. 

 

با پیدا شدن آثاری از خون در پشت بام، مشخص شد که فرد یا افرادی با ناصر (مقتول) درگیر شده و او را به قتل رسانده اند.

 

همسر مقتول چه گفت

همسر مقتول که نمی توانست اضطراب خود را پنهان کند، درباره چگونگی این ماجرا به قاضی ویژه قتل عمد گفت: عصر بود که من به همراه دختر و پسرم  برای خرید لوازم تحریر به بیرون از منزل رفتیم اما قبل از آن که من از خانه خارج شوم، دو مرد را دیدم که برای گفت وگو درباره کبوتر نزد همسرم آمده بودند. بنابراین گزارش، زن جوان که مدعی بود از مدتی قبل با همسرش اختلافات خانوادگی داشته، در ادامه اظهاراتش افزود: همسرم با زن دیگری ازدواج کرده بود و کمتر نزد من و فرزندانم حضور داشت. او وقتی از سر کار به منزل می آمد، سراغ کبوترانش در پشت بام می رفت و پس از آن که به آن ها آب و دانه می داد و ساعتی را کنار کبوترانش می گذراند ،به خانه همسر دومش می رفت و در هفته شاید یک یا دو روز را به منزل من می آمد. به همین دلیل هم ارتباط عاطفی زیادی با یکدیگر نداشتیم و مانند خیلی از زوج ها دچار اختلاف و قهر و آشتی بودیم. با این حال، من وقتی از خرید به خانه بازگشتم و همسرم را ندیدم موضوع را اصلا جدی نگرفتم زیرا تصورم این بود که او مثل همیشه به خانه هوویم رفته است. و ...

 

معمای پیچیده

اگرچه زمان وقوع جنایت با ادعاهای زن جوان مطابقت داشت اما چگونگی وقوع جنایت معمای پیچیده ای را مقابل مقام قضایی قرار داده بود. به همین دلیل تحقیقات محرمانه و غیرمحسوس کارآگاهان ادامه یافت تا این که سرنخ هایی از مردی به نام «فرزاد» در این پرونده به دست آمد که بیانگر آشنایی او با «ب» (زن مقتول) بود. بررسی های بیشتر در این باره نشان داد که این مرد 44 ساله در روز وقوع جنایت در مشهد حضور داشته است اما فعلا در کرج ساکن است.

 

با ایجاد این روزنه در دهلیزهای تاریک این پرونده جنایی، تلاش های کارآگاهان با دستورات ویژه قاضی دکتر حسن زرقانی وارد مرحله جدیدی شد و گروهی از کارآگاهان با هدایت و نظارت مستقیم سرهنگ جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی) عازم کرج شدند. این در حالی بود که ردیابی های کارآگاهان و رصدهای غیرمحسوس آن ها نشان می داد که «ب» (همسر مقتول) نیز به منزل یکی از بستگانش در کرج رفته است. همین حضور ناشیانه دو مظنون در کرج، گره کور این پرونده جنایی را گشود و کارآگاهان با کسب دستورات قضایی و راهنمایی های قاضی زرقانی موفق شدند دو متهم را در کرج شناسایی و دستگیر کنند. 

 

بازجویی از متهمان

با انتقال متهمان به مشهد، آن ها تحت بازجویی های تخصصی قرار گرفتند. «ب» که دیگر ماجرای قتل شوهرش را لو رفته می دید، باز هم سعی می کرد تا راز این جنایت وحشتناک را پنهان کند اما زمانی که با نصیحت ها و ارشادهای قاضی ویژه قتل عمد روبه رو شد، ناگهان لب به اعتراف گشود و گفت: هیچ گاه نمی خواستم همسرم کشته شود. من به دلیل همین اختلافات خانوادگی خیلی از او ناراحت بودم و زجر می کشیدم تا این که با «فرزاد» تماس گرفتم و مشکلات خانوادگی ام را برایش بازگو کردم. سپس از او خواستم به گونه ای از همسرم زهرچشم بگیرد که دست از رفتارهای عذاب آورش بردارد، ولی زمانی که من در خانه نبودم او به همراه دوستش به خانه آمدند و من دیگر از ماجرای قتل اطلاعی نداشتم تا این که همسایه ها از وجود جسدی در چهاردیواری کنار منزلم سخن گفتند و من فهمیدم که آن ها شوهرم را کشته اند. 

 

«فرزاد» (متهم دیگر پرونده) نیز که در حضور کارآگاه آرمین منفرد (افسر پرونده) سخن می گفت، پای مرد 47 ساله ای به نام «افشین» را به میان کشید و اظهار کرد: من به تنهایی نمی توانستم خواسته «ب» را انجام بدهم، به همین دلیل سراغ «افشین» رفتم و از او خواستم تا به من کمک کند. شب حادثه هوا تاریک بود که افشین را تا منزل ناصر (مقتول) راهنمایی کردم و سپس او به پشت بام رفت، جایی که ناصر با کبوترانش مشغول بود. دیگر نفهمیدم چگونه او را کشت اما وقتی پایین آمد به من گفت: «بیا برویم، او را زدم.» بعد با هم از آن جا رفتیم و دیگر از «افشین» خبری ندارم. 

 

به دنبال اعترافات متهمان و انجام یک سری فعالیت های اطلاعاتی، «افشین» در کرمانشاه شناسایی و بدین ترتیب با هماهنگی های قضایی از سوی قاضی ویژه قتل عمد مشهد، این مرد 47 ساله نیز پس از تحقیقات گسترده اطلاعاتی در کرمانشاه دستگیر و روز گذشته به زندان مشهد منتقل شد. بنابراین گزارش، تحقیقات بیشتر درباره زوایای پنهان معمای این جنایت هولناک، با دستورات محرمانه قاضی زرقانی همچنان ادامه دارد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.