2021/05/08
۱۴۰۰ شنبه ۱۸ ارديبهشت
درخشش دختران در صحنه عصر جدید

درخشش دختران در صحنه عصر جدید

دختران تاکنون به موفقیت های زیادی در عصر جدید دست یافته اند. ادامه حضور آنها در این برنامه چگونه خواهد بود.

دوات آنلاین -قهرمان فصل اول عصر جدید بانویی از ماهشهر بود. فاطمه عبادی با نقاشی های بدیع و زیبایی که با شن می کشید در اولین مسابقه استعدادیابی همه را به تحسین واداشت اما او تنها بانویی نبود که روی صحنه عصر جدید درخشید بلکه دختران در این برنامه سهم عمده ای دارند. این را با مرور راه یافتگان به نیمه نهایی به خوبی می توان فهمید.

 

فینالیست های فصل اول عصر جدید

از میان 5 فرد و گروه شرکت کننده در فینال عصر جدید دو اجرا به دختران رسید. فاطمه عبادی که مقام نخست را کسب کرد اما دختران نینجا نیز توانستند به رتبه پنجمی دست یابند.

 

حضور دختران نینجا در عصر جدید نوعی شگفتی بود و نخستین بار بود که شاهد بودیم یک گروه ورزشی از زنان با چنین اجراهای قوی و جذابی در برابر دوربین و قضاوت مردمی قرار می گیرند. شاید تا پیش از آن کمتر کسی می توانست باور کند دخترانی چنین متبحر روزی روی صحنه برنامه ای استعدادیابی چنین بدرخشند.

بهاره سرگل زایی در عصر جدید

باز هم اجرایی هنری

فاطمه عبادی در فصل اول در رشته ای هنری شرکت کرد و حالا در فصل دوم بهاره سرگل زایی دختر دیگری است که باز هم در زمینه هنر و البته این بار دوبله روی صحنه رفته است.

 

سرگل زایی دو اجرای موفق داشت و با 2 میلیون و 102 هزار و 139 رای مردمی به نیمه نهایی عصر جدید راه یافت. این آمار در نوع خود خیره کننده و عالی محسوب می شود.

 

زنگ طلایی برای دختران

در مرحله اول از فصل دوم عصر جدید 5 بار زنگ طلایی به صدا درآمد. یعنی غیر از احسان علیخانی هر داور یک بار حق استفاده از این امتیاز را داشت که فرد یا گروهی را به صورت مستقیم راهی نیمه نهایی کند.

 

امین حیایی به یک اجرای شعبده رای داد و علیخانی نیز زنگ خود را برای پسران نینجا به صدا درآورد اما سه زنگ طلایی دیگر به دختران رسید.

گروه فرشتگان نینجا روی صحنه عصر جدید

گروه فرشتگان نینجا

گروه فرشتگان نینجا دختران کم سن و سالی هستند که روی صحنه عصر جدید درخشیدند و اجرای آنها چنان مجذوب کننده بود که بشیر حسینی برای آنها زنگ طلایی زد و این تیم را مستقیم به نیمه نهایی فرستاد.

گروه ستاره هشتم در عصر جدید خوب درخشید

یک گروه ورزشی دیگر

گروه ستاره هشتم که متشکل از دختران مشهدی است با زنگ طلایی رویا نونهالی به نیمه نهایی رفت. اعضای این گروه بانوانی از 4 دهه هستند. آنها در مرحله نیمه نهایی نیز عملکرد بسیار خوبی داشتند به گونه ای که از سوی داوران برای رفتن به مرحله نظرسنجی مردمی انتخاب شدند.

اسرا جلیلیان در عصر جدید اجرای خوبی داشت

دختر بازیگر روی صحنه عصر جدید

اسرا جلیلیان دختر 9 ساله ای است که در مرحله اول عصر جدید در رشته بازیگری روی صحنه رفت و در نقش دختری گل فروش ظاهر شد. اجرای او به حدی روان و دلنشین بود که آریا عظیمی نژاد با همه سخت گیری هایش ترجیح داد از تنها حق خود برای زدن زنگ طلایی در این اجرا استفاده کند.

 

اکنون دختران شانس زیادی برای حضور در فینال دارند و به احتمال زیاد باز هم مانند فصل اول شاهد خواهیم بود آنها در میان 5 اجرای برگزیده قرار خواهند گرفت.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.