2024/04/20
۱۴۰۳ شنبه ۱ ارديبهشت
واکنش حراست فدراسیون فوتبال به درگیری در سازمان لیگ

واکنش حراست فدراسیون فوتبال به درگیری در سازمان لیگ

مربی سابق نفت تهران به دلیل آنچه که دستکاری در قراردادش با باشگاه نفت خوانده شده در محل سازمان لیگ ایجاد درگیری کرده و شیشه دفتر حیدر بهاروند را شکسته است

دوات آنلاین-رییس حراست فدراسیون فوتبال درباره‌ی درگیری امروز در سازمان لیگ توضیحاتی را ارائه کرد.

مربی سابق نفت تهران به دلیل آنچه که دستکاری در قراردادش با باشگاه نفت خوانده شده در محل سازمان لیگ ایجاد درگیری کرده و شیشه دفتر حیدر بهاروند را  شکسته است. در ادامه این ماجرا رییس سازمان لیگ هم با او درگیر شده و در نهایت نیروی انتظامی به این درگیری وارد شده و موضوع خاتمه می‌یابد.

بر اساس اطلاعات واصله به خبرنگار ایسنا، به این مربی قول قرارداد 100 میلیون تومانی داده شده اما مبلغی که در قراردادش ثبت نهایی شده  100 هزار تومان بوده است.

محمدحسین حمیسی، رییس حراست فدراسیون فوتبال درباره دلیل این درگیری به ایسنا گفت : این یک سوء برداشت بوده است. سازمان لیگ مسئول طلبکاری این مربی نیست و او به اشتباه راهی سازمان لیگ شده بود. مسئولان نفت باید پاسخگوی اشتباهات احتمالی در قرارداد این مربی باشند.

او در پاسخ به این سوال که گویا درگیری شدید بوده و این مربی شیشه‌های سازمان لیگ را نیز شکسته است، گفت‌: به‌ هر حال این قضیه ختم به خیر شد و مربی نفت از سازمان لیگ رفت. او برای پیگیری مطالباتش باید به باشگاه نفت مراجعه کند.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.