2021/04/20
۱۴۰۰ سه شنبه ۳۱ فروردين
مرد ایرانی دختر اتریشی را از چنگ متجاوزان نجات داد

مرد ایرانی دختر اتریشی را از چنگ متجاوزان نجات داد

مرد ایرانی متوجه شد در حاشیه پارک سه مرد قصد تعرض به دختری ۱۵ ساله را دارند. او با متجاوزان درگیر شد و ...

دوات آنلاین -چند روز قبل انوشیروان محسنی، بازیگر و نوازنده ایرانی مقیم وین، پایتخت اتریش پس از اینکه از سوپرمارکتی در مرکز این شهر خارج شد با شنیدن فریاد کمک‌خواهی دختری نوجوان به سمت وی رفت.

 

به نوشته روزنامه جوان او متوجه شد در حاشیه پارک سه مرد قصد تعرض به دختری ۱۵ ساله را دارند. مردان خشن همچنین پیرمردی را‌که برای دفاع از دختر وارد عمل شده بود به شدت کتک زدند تا اینکه انوشیروان وارد عمل شد و هر سه را با ضربات رزمی هدف قرار داد. پس از آن بود که مأموران پلیس هم از راه رسیدند و سه متهم را که یکی از آن‌ها بیهوش و دو نفر دیگر به شدت مصدوم شده بودند بازداشت کردند.

 

همزمان با انتشار خبر پلیس وین از اقدام هنرمند ایرانی قدردانی کرد و رسانه‌های وین هم خبر حادثه را منتشر کردند. انوشیروان محسنی، بازیگر و نوازنده ایرانی و قهرمان چهار دوره تای بوکس اروپا قرار است در روز‌های آینده در گران‌ترین فیلم اتریش یعنی HADES به عنوان نقش اول بازی کند. وی چندی پیش برای بازی در فیلم «تاک تیک» مورد تحسین رسانه‌های اروپا قرار گرفت و قرار است این فیلم در ماه اردیبهشت در کشور‌های مختلف اروپا اکران شود.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.