2024/03/01
۱۴۰۲ جمعه ۱۱ اسفند
طلاق به دلیل اختلاف سلیقه درباره رنگ خانه

طلاق به دلیل اختلاف سلیقه درباره رنگ خانه

شوهرم بدون اینکه به من بگوید کل خانه را رنگ کرم زده بود. یعنی همان رنگی که خودش دوست دارد. آنقدر تعجب کردم که همانجا با شوهرم درگیر شدم. باورم نمی‌شد که تا این اندازه مرا نادیده گرفته باشد.

دوات آنلاین -زن و شوهر جوان برای دادخواست طلاق به دادگاه خانواده مراجعه کردند. یک دعوای ساده آنها را به دادگاه خانواده کشاند. درگیری بر سر انتخاب رنگ خانه باعث شد این زوج تصمیم به طلاق بگیرند. وقتی ماندانا متوجه شد، شوهرش رنگ خانه را به دلخواه خودش انتخاب کرده، دیگر حاضر به ادامه زندگی مشترک نشد.

 

شوهرم خودخواه است

تپش جام جم نوشت: این زن وقتی در مقابل قاضی دادگاه خانواده قرار گرفت، درباره ماجرای زندگی‌اش گفت: شوهرم مرد خودخواهی است؛ آنقدر خودخواه که زندگی‌مان را نابود کرد. من و سپند تصمیم گرفتیم خانه‌مان را رنگ کنیم و از همانجا متوجه شدم شوهرم تا چه اندازه مردی خودخواه و خودرایی است و زندگی در کنار او فایده‌ای ندارد.

 

من همیشه دوست داشتم رنگ خانه‌مان آبی و طوسی باشد و از روزی که تصمیم به انجام این‌کار گرفتیم به شوهرم گفتم که دوست دارم رنگ دیوارهای خانه آبی و طوسی باشد ولی سپند کاری کرد که به‌شدت شوکه شدم. او روزی که قرار بود خانه‌مان رنگ شود، مرا به خانه پدرم فرستاد و گفت وقتی که کار رنگ تمام شد دنبالت می‌آیم. من هم با کلی ذوق به خانه پدرم رفتم و پس از چند روز سپند به دنبالم آمد. در حالیکه به‌شدت خوشحال بودم به خانه‌مان رفتم اما آنجا شوکه شدم. سپند بدون اینکه به من بگوید کل خانه را رنگ کرم زده بود. یعنی همان رنگی که خودش دوست دارد. آنقدر تعجب کردم که همانجا با شوهرم درگیر شدم. باورم نمی‌شد که تا این اندازه مرا نادیده گرفته باشد.

 

موضوع رنگ خانه نیست، مساله خودخواهی شوهرم است؛ اینکه مرا ندید و نظر من برایش مهم نبود. خیلی فکر کردم اما بعد از این درگیری دیگر دلم نمی‌خواهد در کنار سپند زندگی کنم. برای همین تصمیم گرفتیم به زندگی مشترکمان پایان دهیم.

 

رنگ خانه مهم نیست

در ادامه شوهر این زن نیز به قاضی گفت: آقای قاضی به نظر من رنگ خانه آنقدر موضوع مهمی نبود که همسرم بخواهد به خاطر آن چنین جنجال بزرگی به راه بیندازد. او وقتی خانه را دید به من ناسزا گفت و حتی به خانواده‌ام هم توهین کرد و چنان دعوایی به راه انداخت که شوکه شدم. باورم نمی‌شد به خاطر چنین مساله ساده‌ای، این‌طور رفتار کند. انگار چهره واقعی‌اش را به من نشان داد. برای همین من هم تصمیم گرفتم به زندگی در کنار او پایان دهم. رفتار این زن متعادل نیست و وقتی به‌خاطر چنین مساله ساده‌ای این درگیری را به راه می‌اندازد، حتما در آینده با مشکلات بیشتری مواجه خواهیم شد. تصور می‌کردم ماندانا اگر رنگ خانه را ببیند متوجه می‌شود که چقدر بهتر از رنگی است که خودش انتخاب کرده و حتی از من تشکر می‌کند اما برخورد بدی کرد و بعد هم به خانه پدرش رفت.

 

در پایان نیز قاضی سعی کرد این زوج را از جدایی منصرف کند ولی وقتی اصرار آنها را دید رسیدگی به این پرونده را به جلسه آینده موکول کرد و از این زوج خواست در این مدت با یک مشاوره خانواده صحبت کنند تا شاید مشکل‌شان حل شود.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.