2021/06/20
۱۴۰۰ يکشنبه ۳۰ خرداد
سیاوش در سریال سیاوش در دوراهی ازدواج با مرجان یا مارال

سیاوش در سریال سیاوش در دوراهی ازدواج با مرجان یا مارال

سیاوش عاقبت چه تصمیمی می گیرد؟ تسلیم شرایط می شود و با مارال ازدواج می کند یا این خواسته را نمی پذیرد؟

دوات آنلاین -سریال سیاوش در همان ابتدا شخصیت اصلی اش یعنی سیاوش با بازی میلاد کی مرام را بر سر یک دوراهی قرار داده است. دوراهی ازدواج با مرجان یا مارل؟ اولی خواسته، انتخاب و عشق خودش است و دومی یک تحمیل. اکنون سیاوش بر سر دو راهی قرار گرفته است. او چه خواهد کرد؟

 

تلاش سیاوش برای نجات جان مرجان

موقعیتی که برای سیاوش در نظر گرفته شده موقعیت بغرنجی است. نامزد او مرجان در آستانه مرگ است. وقت تنگ و شمارش معکوس برای مرگ او آغاز شده است. اگر زودتر پیوند کبد نشود جانش را از دست خواهد داد اما این عمل پیوند به پول نیاز دارد؛ پولی که تهیه آن نه در توان خانواده خود مرجان است و نه از عهده سیاوش برمی آید.

 

سیاوش بر تهیه پول به هر دری می زند اما مبلغی که می خواهد آنقدر زیاد است که کسی نمی تواند کمکش کند جز نصرت. اما نصرت نیز چندان بی توقع نیست. آنها خرده حساب هایی از قبل با هم دارند و اختلافاتی در میان است.

 

نصرت پول را می دهد اما شرطی هم دارد. سیاوش باید با دختر او یعنی مارال ازدواج کند و کشمکش ها درست از همین جا شروع می شود.

عکسی از سریال سیاوش

اگر سیاوش شرط نصرت را قبول نکند جان مرجان به خطر می افتد پس چاره ای جز تسلیم شدن ندارد. این همان موقعیتی است که کاوه در سریال مانکن گرفتارش شد و به ناچار با کتی ازدواج کرد تا پول آزادی پدرش از زندان را تهیه کند.

 

سیاوش هم شاید ناچار شود این شرط را بپذیرد اما آیا این کار درست است که سیاوش به خاطر نجات مرجان او را رها کند؟ حتی اگر این رها کردن به ظاهر باشد و نه از ته قلب؟ آیا مرجان او را خواهد بخشید؟

 

از طرفی این سوال پیش می آید که آیا این درست است که سیاوش به خاطر نجات جان مرجان ازدواجی صوری انجام ندهد؟ در این صورت آیا خود را خواهد بخشید؟

 

مارال چه می شود

در این میان مارال نیز مهم است. آیا این صحیح است که سیاوش به خاطر پول با عواطف او بازی کند و به این دختر که نقش و تقصیری در ماجرا ندارد ضربه بزند؟

 

قضاوت کردن سیاوش در هر تصمیمی که بگیرد کار ساده ای نیست. فقط باید منتظر ماند و دید در ادامه سریال چه اتفاقاتی می افتد. آیا در نهایت بعد از همه اوج و فرودها و همه کشمکش ها او و مرجان می توانند با هم زندگی کنند یا نه؟

 

لوازم آشپزخانه کالا و ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.