2020/07/13
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير
قتل بی‌رحمانه زن جوان به دست شوهر

قتل بی‌رحمانه زن جوان به دست شوهر

این مرد بعد از کشتن همسرش جسد او را مثله و در بیابان دفن کرد.

دوات آنلاین-مرد فریبکار که پس از قتل همسرش با گوشی تلفن همراه وی برای دوستان او پیامک می فرستاد سرانجام بازداشت شد.

 

به گزارش روزنامه جوان روز جمعه ۲۶ اردیبهشت ماه امسال زنی سراسیمه به اداره پلیس رفت و گفت خواهر ۲۴ساله اش به نام مینا به طور ناگهانی گم شده است.

 

وی در توضیح ماجرا گفت: خواهرم، مینا مدتی است با شوهرش که مصیب نام دارد اختلاف پیدا کرده است و به همین خاطر از هم جدا زندگی می کنند. مینا بهیار بیمارستان است و مدتی است به خاطر اینکه بیمارستان ها برای مقابله با بیماری کرونا در آماده باش هستند، او را ندیده ام چند روز قبل تلفنی با هم حرف زدیم و طبق قراری که داشتیم امروز برای دیدنش به خانه اش رفتم اما در را روی من باز نکرد.

 

وی ادامه داد: شوهر خواهرم همراه پسر ۱۴ساله اش در خانه ای در نزدیکی خانه خواهرم زندگی می کنند و خواهرم نیز هر چند روز یکبار برای دیدن پسرش به خانه شوهرش میرود. امروز وقتی خواهرم در را باز نکرد، احتمال دادم برای دیدن پسرش به خانه شوهرش رفته باشد که راهی انجاشدم خودروی خواهرم در پارکینگ خانه مصیب بود، اما شوهرش گفت که مینا چند روز قبل خودرواش را در خانه او پارک کرده و رفته است و دیگر از او خبری ندارد. الان نگران خواهرم هستم و احتمال می دهم برای او اتفاق بدی رخ داده باشد.

 

کشف نخستین سرنخ

در حالی که تحقیقات برای پیدا کردن زن جوان ادامه داشت، ماموران پلیس دریافتند تعدادی پیامک از گوشی مینا به همکارانش ارسال شده است که در آن از طرف مینا نوشته شده به خاطر خستگی و برای استراحت چند روزی به خارج از کشور مسافرت کرده‌ام.

 

پس از این ماموران از طریق اداره گذرنامه موضوع را بررسی کردند که بررسی ها حکایت از این داشت فردی با مشخصات مینا از کشور خارج نشده است و از سوی دیگر مشخص شد که مینا اصلا از محل کارش برای مسافرت مرخصی نگرفته است.

 

مأموران پلیس در شاخه دیگر از تحقیقات میدانی در یافتند پس از گم شدن زن جوان در سه مرحله از یکی از کارت های عابر بانک او مبلغ ۱۵ میلیون تومان برداشت و به حساب پسر ۱۴ ساله اش واریز شده است.

 

بررسی های دوربین های مداربسته نشان داد عامل انتقال ۱۵ میلیون تومانی از کارت مینابه کارت پسرش، مصیب است. بنابراین چند روز قبل ماموران پلیس به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران مصیب را به عنوان مظنون بازداشت کردند.

 

متهم ابتدا در بازجویی ها مدعی شد از سرنوشت همسرش بی خبر است اما وقتی با مدارک و دلایل روبه رو شد به قتل همسرش اعتراف کرد.

 

قاتل پس از اعتراف به قتل برای ادامه تحقیقات در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

گفت و گو با متهم

*مصیب چطور با همسرت آشنا شدی و ازدواج کردی؟

سال ۸۰ بود که به خواستگاری مینا رفتم و با هم ازدواج کردیم. من کارمند اداره دولتی هستم و همسرم بهیار بیمارستان بود و زندگی خوبی داشتیم تا اینکه سال ۸۵ پسرمان به دنیا آمد. زندگی ما کمی شیرین تر شد و هر دو امید بیشتری به زندگی پیدا کردیم اما این خوشی دوام زیادی نیاورد تا اینکه پس از یکسال و نیم با هم اختلاف پیدا کردیم. هر روز اختلافات ما بیشتر شد و هر روز هم از هم دورتر میشدیم و در نهایت از هم جداشدیم. پس از آن سرپرستی پسرم را به عهده گرفته و همراه پسرم زندگی تازمانی را شروع کردم، اما او دست بردار نبود و سعی می کرد زندگی من را خراب کند.

 

*مینا که جدا شده بود چطور در زندگی تو دخالت می کرد؟

من برای بزرگ کردن پسرم خیلی سختی کشیدم و به همین خاطر مدتی بعد تصمیم گرفتم ازدواج مجدد کنم. وقتی ازدواج کردم مینا دوباره به بهانه دیدن پسرش به خانه من رفت و آمد می کرد و باعث شد من با همسر دومم اختلاف پیدا کنم و در نهایت همسر دومم از من جدا شد و من تنها شدم. پس از آن جدایی از همسر دومم، مینا به من رجوع کرد و من هم به خاطر پسرم دوباره با او شروع به زندگی کردم اما باز هم به اختلاف برخورد کردیم.

 

*چه اختلافی داشتید؟

همسر دومم بعد از جدایی مهریه 283سکه ای اش را به اجرا گذاشت و من مجبور شدم 80 سکه او را نقدی پرداخت کنم و مابقی را هم به صورت قسطی پرداخت می کنم و به همین خاطر از مینا انتظار داشتم بیشتر به زندگی اش توجه کند، اما او مدام بهانه می گرفت و می گفت برای ادامه زندگی به شمال کشور که خانواده اش آنجا زندگی می کردند برویم که من مخالف بودم و همین موضوع دوباره باعث اختلاف ما شد.

 

*چرا همراه او به شمال نرفتی؟

واقعیتش مادرش در زندگی ما خیلی دخالت می کرد و به همین خاطر حاضر نشدم زندگی ام را به شمال کشور انتقال دهم.

 

*بعد چه شد؟

این موضوع ادامه داشت تا اینکه پدرزنم فوت کرد و بعد مادر زنم برای ادامه زندگی به تهران آمد. پس از آن اختلاف ها بیشتر شد چون همسرم دوست داشت در نزدیکی خانه مادرش زندگی کند و از او مراقبت کند، اما من موافقت نکردم. شهریور سال قبل مادر زنم هم فوت کرد که اختلافات مادو چندان شد و همسرم مدعی بود اگر پیش مادرش زندگی می کرد او فوت نمی کرد. همین موضوع باعت شد که دوباره از هم جدا زندگی کنیم.

 

*روز حادثه برای چه به خانه تو آمده بود؟

او همیشه برای دیدن پسرش به خانه من می آمد و از طرفی هم خیلی وقت ها به خاطر اینکه پارکینگ نداشت خودرواش را در پارکینگ خانه من پارک می کرد. آن روز هم برای دیدن پسرش آمده بود که با هم درگیر شدیم و این اتفاق افتاد.

 

*درباره روز حادثه توضیح بده؟

آن روز پسرم با گوشی مادرش بازی می کرد که متوجه شدم، او با دوستان و بستگان زیادی ارتباط پیامکی دارد که به او گفتم چرا دیگران در زندگی ما دخالت می کنند و باعث اختلاف ما می شوند از همسرم خواستم با بستگان و دوستانش مشورت نکند که ناراحت شد و سنگی که با آن گردو می شکستم برداشت و به پای من زد خیلی عصبانی شدم و در یک لحظه کنترل را از دست دادم و با هم درگیر شدیم. وقتی درگیری  بالا گرفت کابل برقم برداشته و به دور گردنش انداخته و او را خفه کردم

 

*زمان حادثه پسرتان کجابود؟

او برای خرید به داخل خیابان رفته بود.

 

*متوجه قتل مادرش نشد؟

پس از اینکه او را به قتل رساندم خیلی پشیمان شدم و کمی گریه کردم و در نهایت تصمیم گرفتم جسد را به بیرون از خانه منتقل کنم جسد را مثله کردم و داخل چند نایلون قرار دادم و در حال انتقال نایلون هابه صندوق عقب خودرو بودم که پسرم از راه رسید و واقعیت را به او گفتم و پسرم هیچ عکس العملی نشان نداد.

 

*جسد را چه کار کردی؟

جسد را به بیابان های حوالی شهریار بردم و آنجا دفن کردم و بعد به خانه برگشتم.

 

*موضوع پیامکهایی که از گوشی همسرت به دوستانش می فرستادی چه بود؟

من خیلی ترسیده بودم و برای اینکه ماموران پلیس را فریب دهم پس از قتل از گوشی همسرم به دوستانش پیامک دادم که من برای تفریح به خارج از کشور رفته ام اما همین پیامک ها مرا گرفتار کرد.

 

*چرا از حساب همسرت پول برداشت کردی؟

من احتمال دادم به زودی گرفتار می شوم و به همین خاطر تصمیم گرفتم از حساب همسرم مقداری پول به حساب پسرم واریز کنم که در نبود من مشکل مالی نداشته باشد.

 

*حرف آخر؟

خیلی پشیمان هستم و می دانم خطایی بزرگی مرتکب شده ام به همین خاطر از زندگی خسته شده ام، به طوریکه چند باری تصمیم گرفتم به زندگی ام پایان دهم.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.