2024/07/20
۱۴۰۳ شنبه ۳۰ تير
قاتل در سریال پهلوانان نمی میرند کیست

قاتل در سریال پهلوانان نمی میرند کیست

آخر سریال سریال پهلوانان نمی میرند چه می شود؟ آیا هویت قاتل معلوم می شود؟ چه اتفاقی برای او رخ می دهد؟

دوات آنلاین -سریال پهلوانان نمی میرند داستانی جنایی دارد که در بستر تاریخ رخ می دهند. این داستان جنایی و جذاب بر اساس واقعیت ساخته نشده و اگرچه برخی شخصیت های واقعی در آن دیده می شوند اما شالوده آن بر اساس تخیل حسن فتحی و اعظم بروجردی است. اما قتل ها و جنایت های این مجموعه کار کیست؟

 

قتل های مرموز در سریال پهلوانان نمی میرند

در این سریال معما از جایی شروع می شود که پهلوان خلیل، پهلوان اول تهران با بازی جمشید مشایخی و دوبله منوچهر اسماعیلی کشته می شود. این قتل همه را در شوک فرو می برد. انگیزه قتل چیست؟ چه کسی جرات کرده چنین جنایت هولناکی را مرتکب شود؟ خبر خیلی سریع در شهر می چرخد و همه در اضطراب و ترس فرو می روند اما این پایان کار نیست.

 

قتل ها تکرار می شود. از پهلوان جواد تا پهوانان دیگر کشته می شوند. آنها افراد سرشناسی هستند که در میان مردم جایگاه ویژه ای دارند و از شهروندان خود در برابر ظلم حکومت قاجار دفاع کرده اند. آیا کینه و عدوات شخصی پیشت این ماجراها است یا اینکه طراحان قتل ها هدف دیگری دارند؟

 

پهلوان نصرت فرزند اول پهلوان خلیل تصمیم می گیرند این معما را هر طور شده حل کند. حتما می دانید این نقش را عبدالرضا اکبری بازی و بهرام زند آن را دوبله کرده است.

عکسی از سریال پهلوانان نمی میرند

افشای راز قتل ها در پهلوانان نمی میرند در آخر سریال

پهلوان نصرت با تحقیقاتی که انجام می دهند می فهمد  قتل ها زیر سر پهلوان اسد است و البته دو شاگردش نیز او را همراهی می کنند.

 

این همه ماجرا نیست زیرا در میانه کار کنسول روس نیز با پهلوان اسد همراه می شود البته انگیزه اصلی کنسول روس کشتن سید محمد واعظ است.

 

در این میان شازده معتمد و لوطی اصلان راهزن نیز می فهمند قتل ها توسط چه افرادی تدارک دیده شده است اما در آخر سریال این پهلوان نصرت ایت که با کمک دو شاگرد خودش یعنی ارسلان و حشمت زرین و همچنین پهلوان قلیچ و میرزاعلی که یک افسر نظامی باوجدان و متعهد است قاتلان را به سزای اعمال شان می رساند.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها
ناشناس 1401/05/10
فیلم خیلی خوبی بود
یزدان خسروی 1401/05/05
قاتل پهلوانان پهلوان اسد و نوچه هایش بودن

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.