2024/07/25
۱۴۰۳ پنج شنبه ۴ مرداد
کمین مردان پلید برای زنان سالخورده

کمین مردان پلید برای زنان سالخورده

سه متهم تحت تعقیب زنان مسن را بیهوش و اموال آنان را سرقت می کنند.

دوات آنلاین -سه مرد با حمله به خانه زنان سالخوره با دستمال آغشته به ماده بیهوشی آنها را بیهوش و طلاهایشان را سرقت می‌کنند. پلیس تحقیقات برای دستگیری این دزدان را آغاز کرده اما فعلا موفق به دستگیری آنها نشده است.

 

به نوشته جام‌جم‌، روزهای پایانی ‌هفته گذشته مردی با حضور نزد بازپرس کشیک دادسرای ناحیه‌۳۴ تهران با طرح شکایتی گفت: مادر سالخوره‌ام تنها در خانه‌اش در یکی از محله‌های پایتخت زندگی می‌کند. از چند روز پیش هر چه به خانه‌اش تلفن زدم پاسخگو نبود. دلنگران شده و با کلید یدکی که داشتم به خانه‌اش رفتم و او را با دست و پای بسته در اتاق خواب یافتم. وسایل خانه به‌هم ریخته و طلاهای مادرم سرقت شده بود. او را به بیمارستان رساندم که زنده ماند و معلوم شد او سه‌ شبانه‌روز در خانه بیهوش بوده است. بعد از آنکه با هم حرف زدیم‌، پی ‌بردم زنگ در خانه‌اش به صدا در آمده و وقتی در را بازکرده سه مرد نقاب‌دار او را هل‌داده و وارد خانه شده‌، مادرم را کتک‌زده و دستمالی را روی دهانش گذاشته و او را بیهوش کرده‌اند. دزدان طلاهای مادرم را که ۳۰۰میلیون تومان ارزش داشت به سرقت برده و دوربین مداربسته ساختمان را از کار انداخته بودند تا تصویرشان ثبت نشود.

 

شکایت های مشابه

‌ماموران در جست‌و‌جوی سارقان بودند که چند شکایت مشابه از خانه زنان سالخورده به روش بیهوشی در پلیس آگاهی تهران مطرح شد.

 

بررسی‌های تیم تحقیق از محل‌های سرقت نشان داد، دوربین‌های مداربسته محل‌های سرقت از کار افتاده و هیچ تصویری از نحوه سرقت و ورود سارقان ثبت نشده است. سه مرد جوان در این سرقت‌ها نقش داشتند که پلیس در تحقیب آنها هستند.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.