2023/12/01
۱۴۰۲ جمعه ۱۰ آذر
ساعت پخش و تکرار سریال زندگی زیباست

ساعت پخش و تکرار سریال زندگی زیباست

اگر می خواهید بدانید تکرار سریال زندگی زیباست چه ساعتی از شبکه دو پخش می شود، این مطلب شما را راهنمایی می کند.

دوات آنلاین -سریال زندگی زیباست با داستان جذاب و عاشقانه ای که دارد می تواند مخاطبان را پای تلویزیون بنشاند. این سریال هر روز در 3 نوبت از شبکه دو پخش و تکرار می شود.

عکسی از سریال زندگی زیباست

آشنایی با سریال زندگی زیباست

در سریال زندگی زیباست ما داستان 7 عاشق را می بینیم که قرار است به معشوق خود برسند البته طبیعتا در این میان موانعی هم وجود دارد و مشکلاتی نیز سر راه شخصیت های آن قرار می گیرد.

 

این سریال ابتدا قرار بود در سال 98 روان آنتن شود اما پخش آن به تعویق افتاد و حتی تعدادی از بازیگران آن در نامه ای به رییس صدا و سیما نسبت به این اتفاق ابراز گلایه کردند. در نهایت پخش این سریال از روز 12 تیر شروع شد.

عکسی از سریال زندگی زیباست

زمان پخش و تکرار از شبکه 2

سریال زندگی زیباست هر شب ساعت 9 و 30 دقیقه از شبکه دو پخش می شود اما اگر موفق نشدید آن را تماشا کنید یا دوست داشتید تکرار هر قسمت را بار دیگر ببینید می توانید برای 9 صبح یا 16 و 15 دقیقه وقت خود را خالی کنید البته ساعت های تکرار ممکن است چند دقیقه ای جا به جا شود و آن هم به دلیل فشردگی برنامه ها و همچنین حجم پیام های بازرگانی طبیعی است.

 

در هر صورت این سریال داستان گیرایی دارد و البته قاسم جعفری نیز نشان داده در ساختن سریال های جذاب بسیار کاربلد است. مسافری از هند و خط قرمز دو مجموعه به کارگردانی او است که هنوز در یادها مانده و هر بار از شبکه ای بازپخش می شود پرمخاطب است.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.