2021/08/06
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
کارتون اژدهای آرزوها
مذاکره پرسپولیس با 3 مربی
انصاری‌ فرد خبر داد:

مذاکره پرسپولیس با 3 مربی

متاسفانه زمان زیادی معطل کالدرون بودیم که این مسئله باعث شد در نقل و انتقالات عقب بمانیم. با این حال کارمان را انجام داده و انشاءالله با بازیکن و مربی جدید فصل را ادامه خواهیم داد.

دوات آنلاین - باشگاه پرسپولیس به گفته مدیرعامل این باشگاه در حال مذاکره با سه مربی است. انصاری فرد گفت نفرات جدید را با نظر مربی جدید جلب خواهند کرد.

 

به نوشته بانک ورزش، محمد حسن انصاری‌فرد در مورد قطع همکاری باشگاه پرسپولیس با گابریل کالدرون گفت: در این مورد صحبت زیاد است و قصد دارم در یک برنامه به صورت جزء به جزء همه دلایلی که باعث شد با کالدرون قطع همکاری کنیم را توضیح دهم. اتفاقات زیادی رخ داد که همه را به جان خریدیم و شاید همه هواداران از آن مطلع نباشند. می‌دانیم که تماشاگران پرسپولیس بابت اتفاقات اخیر خیلی نگران بودند اما ترجیح دادیم سکوت کنیم چرا که مایل بودیم کالدرون به کارش ادامه دهد. همانطور که گفتم موضوعات زیادی پیش آمد که من در مورد آنها جزء به جزء صحبت خواهم کرد.

 

 

وی درباره انتخاب جانشین برای کالدرون تصریح کرد: با 3 مربی در حال مذاکره هستیم اما اسمی از آنها نمی‌برم تا بعد از عقد قرارداد نام گزینه نهایی را اعلام کنیم.

 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس راجع به آخرین وضعیت نقل و انتقالات این باشگاه خاطرنشان کرد: گزینه‌های خود را هر سه مربی که مد نظرمان قرار دارد معرفی کرده و هر سه نفر آنها این گزینه‌ها را تایید کردند. انشاءالله با هر یک از این بازیکنان به توافق برسیم نام آنها را رسانه‌ای خواهیم کرد. هواداران ما نگران این موضوع نباشند و ما خیلی حرفه‌ای در این مورد عمل می‌کنیم. طبیعی است که هر بازیکنی که نظر سرمربی جدیدمان جلب کند آن گزینه را جذب خواهیم کرد. متاسفانه زمان زیادی معطل کالدرون بودیم که این مسئله باعث شد در نقل و انتقالات عقب بمانیم. با این حال کارمان را انجام داده و انشاءالله با بازیکن و مربی جدید فصل را ادامه خواهیم داد.

 

انصاری‌فرد در پاسخ به این سوال که کالدرون با توجه به این جدایی از پرسپولیس از این باشگاه شکایت خواهد کرد یا خیر گفت: این سوال را از خودش بپرسید.

 

 

لوازم آشپزخانه کالا و ما
فیلم فوق العاده عمیق
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.