2024/05/24
۱۴۰۳ جمعه ۴ خرداد
دستگیری خواننده رپ به اتهام قتل همسر مادرش

دستگیری خواننده رپ به اتهام قتل همسر مادرش

متهم:چهار روز قبل از حادثه زمانیکه وارد خانه مادرم شدم فهمیدم او با همسرش درگیر شده ؛ من فقط مادرم را برداشتم و از خانه خارج شدم

دوات آنلاین-یک خواننده رپ که متهم به قتل همسر مادرش است، بازداشت شد.
در ساعت ۱۵ روز ۲۸ مردادازطریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ فوت مشکوک مردی از طریق بیمارستان .... به کلانتری ۱۴۵ ونک اعلام شد . 
با حضور ماموران در بیمارستان و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد پیرمردی ۶۶ ساله به علت اصابت جسم سخت به ناحیه سر و شکستگی جمجمه فوت نموده است . 
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده در اختیار اداره دهم قرار گرفت . 
متوفی قبل از مرگ خود در اظهاراتش عنوان داشته بود که توسط پسر همسرش بنام حمیدرضا ( متولد ۱۳۷۲ ) مورد ضرب و جرح قرار گرفته است .
همزمان با ارجاع پرونده به اداره دهم مظنون پرونده ( حمیدرضا ) که رپر است ، در ساعت ۱۵ مورخه ۲۸ مرداد به کلانتری ۱۴۵ ونک مراجعه  و خودش را به ماموران معرفی کرد . 
با انجام هماهنگی قضایی حمیدرضا به اداره دهم منتقل شد ؛ او در تحقیقات اولیه منکر هرگونه درگیری با مقتول و ضرب و جرح وی شده است .
حمیدرضا در اظهاراتش عنوان داشته است که : چهار روز قبل از حادثه زمانیکه وارد خانه مادرم در خیابان شیخ بهایی شدم متوجه شدم که مادرم با همسرش ( متوفی ) درگیر شده ؛ من فقط مادرم را برداشتم و از خانه خارج شدم و اطلاعی از ضرب و جرح متوفی و علت مرگش ندارم . 
سرهنگ کاراگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی با اعلام این خبر گفت : پسر همسر متوفی در حال حاضر در اختیار اداره دهم قرار داشته و تحقیقات از وی در مراحل مقدماتی قرار دارد .

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.