2024/03/05
۱۴۰۲ سه شنبه ۱۵ اسفند
چه کسی زن کارتن‌خواب را کشت

چه کسی زن کارتن‌خواب را کشت

مسئولان بیمارستان لقمان روز حادثه تماس با پلیس از مرگ مشکوک دختر جوانی خبر دادند آن‌ها به ماموران گفتند آثار شکنجه و کبودی روی بدن این زن وجود دارد که عادی نیست.

دوات آنلاین-هیچ‌یک از دو متهم حاضر نشد اتهام قتل را بپذیرد. هر یک از آنها انگشت اتهام را به سوی نفر دیگر گرفت و او را به‌عنوان قاتل معرفی کرد. این اتفاقی است که امروز در جریان رسیدگی به قتل یک زن کارتن‌خواب رخ داد.

این زن 24 آبان ماه سال 93 با ضرباتی متعدد که به سرش وارد شد، جان باخت و متهمان امروز  در دادگاه کیفری شماره یک استان تهران پای میز محاکمه رفتند.  

مسئولان بیمارستان لقمان روز حادثه تماس با پلیس از مرگ مشکوک دختر جوانی خبر دادند آن‌ها به ماموران گفتند آثار شکنجه و کبودی روی بدن این زن وجود دارد که عادی نیست. با این تماس ماموران بلافاصله خود را به بیمارستان رساندند در تحقیقات اولیه متوجه شدند مقتول دختر جوانی به نام مهرناز است که با ضربات متعدد به سرش جان خود را از دست داده‌ است.

در ادامه تحقیقات ماموران از زن و مرد جوانی‌ به نام عباس و فاطمه که مهرناز را به بیمارستان منتقل کرده بودند تحقیق کرند. عباس26 ساله در بازجویی‌ها به کارآگاهان گفت: اسفند سال گذشته در میدان راه آهن با مهرناز آشنا شدم او به شیشه اعتیاد داشت هنگامی که متوجه شدم  کارتن خواب است دلم برایش سوخت برای همین او را به خانه‌مان بردم و به او پناه دادم.

این مرد در ادامه گفت: چون مادرم بیمار بود و نمی‌توانست راه برود از مهرناز خواستم پرستار مادرم شود او نیز چون خودش را به من مدیون می‌دانست این کار را قبول کرد.  از آن روز به بعد مقتول از مادرم نگهداری می‌کرد و شب‌ها کنار مادرم می‌خوابید تا این‌که روز حادثه ساعت 9 شب مهرناز با سر و صورت خونین وارد خانه شد من هم او را به بیمارستان رساندم.

در ادامه تحقیقات زن جوانی که همراه این مرد بود در بازجویی‌ها به ماموران گفت: یازده ماه پیش به دلیل این‌که با همسرم اختلاف داشتم او و پسر 5 ساله‌ام را ترک کردم. همان روز در حالی که می‌خواستم به شهرمان برگردم با عباس آشنا شدم او از من خواست در خیابان نمانم و مرا به خانه‌یشان دعوت کرد. در آن‌جا با مادر، خواهرش و مقتول آشنا شدم.

این زن در ادامه به ماموران گفت: عباس بیشتر اوقات مهرناز را کتک می‌زد گاهی اوقات با من نیز درگیر می‌شد حتی یک بار از من فیلم گرفت و گفت اگر از خانه‌اش بیرون بروم فیلم مرا پخش خواهد کرد. شب حادثه عباس بار دیگر با مهرناز درگیر شد و با میله جاروبرقی ضربه‌ای به سرش زد. وقتی وی از حال رفت او را داخل اتاق خواب کشید و باز هم چند سیلی محکم به صورتش زد، سپس از اتاق بیرون آمد و وقتی دیدیم مهرناز نفس نمی‌کشد با اورژانس تماس گرفت و او را به بیمارستان رساند.

در ادامه تحقیقات عباس که در بازجویی‌ها دچار تناقض گویی شده بود بازداشت شد و اعتراف کرد: روز حادثه فاطمه و مهرناز با یکدیگر درگیر شدند من هم برای این‌که دعوایشان تمام شود با آن‌ها درگیر شدم و با میله تی چند ضربه به مهرناز زدم. البته فاطمه هم چند بار سر مقتول را به دیوار کوبید. فاطمه نیز در ادامه تحقیاقت بازداشت شد و به جرم خود اعتراف کرد.

به این ترتیب با توجه به اعتراف متهمان و سایر مدارک موجود در پرونده کیفرخواست علیه متهمان صادر و پرونده برای رسیدگی در اختیار شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی قربان‌زاده قرار گرفت. در ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست را قرائت و درخواست قصاص متهمان را کرد. در ادامه عباس در جایگاه ویژه قرار گرفت و گفت: من قاتل نیستم. روز حادثه فاطمه با مهرناز درگیر شد و سر او را چند بار به دیوار کوبید من هم زمانی که متوجه شدم حال مهرناز خوب نیست او را به بیمارستان بردم. این مرد در پاسخ به این سوال که قبلا چرا به کشتن مهرناز اعتراف کرده‌است  گفت: من تحت فشار بودم. همچنین فاطمه به من قول داد اگر قتل را قبول کنم با فروختن زمین‌های پدرش من را از زندان آزاد خواهد کرد.

در ادامه فاطمه در برابر قضات ایستاد و گفت: عباس دروغ می‌گوید من قاتل نیستم. زمانی که بازداشت شدم عباس من را تهدید کرد که اگر قتل را قبول نکنم خانواده‌ام را نابود خواهد کرد من هم ترسیدم برای همین قتل را گردن گرفتم.

با پایان گفته‌های متهمان ختم جلسه اعلام شد و قضات برای تصمیم‌گیری درباره این پرونده وارد شور شدند.

 

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.