2022/05/21
۱۴۰۱ شنبه ۳۱ ارديبهشت
دیباچه
مسابقه آوای جادویی چه روزهایی و از کجا پخش می شود

مسابقه آوای جادویی چه روزهایی و از کجا پخش می شود

اگر قصد دارد مسابقه آوای جادویی را تماشا کنید، می توانید جزییات این برنامه استعدادیابی موسیقی را اینجا بخوانید.

دوات آنلاین -مسابقه آوای جادویی برنامه ای استعدادیابی در زمینه موسیقی است که از طریق تلوبیون پلاس برای شبکه نمایش خانگی پخش می شود. بد نیست بدانید تماشای این برنامه رایگان است و اینترنت مصرفی برای آن نیز نیم بها محاسبه می شود.

 

معرفی مسابقه آوای جادویی

آوای جادویی دومین مسابقه استعدادیابی موسیقی در شبکه نمایش خانگی است. اولین مسابقه را فیلم نت با عنوان بندبازی تولید کرد و حالا تلوبیون پلاس آوای جادویی را منتشر می کند. در معرفی رسمی این برنامه آمده است:

 

 یک رویداد و یک تریبون رسمی برای به تصویر کشیدن رقابتی سالم و معرفی استعدادهای خوانندگی کشور است و صرفا یک برنامه‌ی تولیدی با رویکرد سرگرمی نیست، بلکه تلاش می‌کند با نمایش به اشتراک گذاشتن تجربیات بزرگان موسیقی کشور، تبادل نظرات کارشناسی و آموزش‌ها و تمرین‌های کاربردی لازم ، علی‌رغم خلق لحظات متفاوت و جذاب برای بینندگان، روند رقابت شرکت کننده‌های مستعد را، هدفمندسازی نموده و قضاوت را در نهایت به مخاطبین واگذار نماید.

 

در آوای جادویی استعداد‌های خوانندگی در سراسر کشور، که به هر دلیل امکان حضور در یک اتفاق موسیقیایی بزرگ و یکپارچه را نداشته‌اند از طریق فراخوان وارد مرحله راستی آزمایی شده و پس از اخذ رای مثبت مربی خود وارد مسابقه اصلی با سطح حرفه ای می شود.

عکسی از مسابقه آوای جادویی

روزهای پخش مسابقه آوای موسیقی

پخش مسابقه آوای موسیقی از روز 26 اسفند سال 1400 آغاز می شود و بعد از آن می توانید آن را به صورت هفتگی هر پنجشنبه تماشا کنید.

 

اگر قصد دارید به عنوان هوادار و تماشاچی در این مسابقه شرکت کنید می توانید از طریق سایت آوای جادویی اقدام کنید. در قوانین شرکت در این برنامه استعدادیابی آمده است:

 

لطفا حجاب و شئونات اسلامی را رعایت فرمایید.

داشتن کارت ملی و یا مدرک شناسایی معتبر برای خود و همراهان الزامی میباشد .

از آوردن همراه بدون هماهنگی قبلی خودداری فرمایید.

از پذیرش افراد زیر ۱۲ سال و بالای ۷۰ سال معذوریم.

ضبط هر برنامه حداقل ۸ ساعت به طول می‌انجامد. پیشاپیش صبر و شکیبایی شما را خواستاریم.

پذیرش افراد فقط با داشتن کدپیگیری امکان پذیر میباشد .

پیامک دریافتی از برنامه را به همراه داشته باشید.

عکسی از مسابقه آوای جادویی

گروه های مسابقه آوای جادویی

مسابقه آوای جادویی با اجرای علی اوجی 4 گروه شرکت کننده دارد که هر یک زیر نظر یکی از اساتید موسیقی آموزش می بینند. محمد اصفهانی، رضا یزدانی، محمد معتمدی و رضا صادقی مربیان این مسابقه هستند که البته نقش داور را هم برعهده دارند.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.