2024/07/18
۱۴۰۳ پنج شنبه ۲۸ تير
حکم اعدام به جرم آزار شیطانی دختر 14 ساله

حکم اعدام به جرم آزار شیطانی دختر 14 ساله

مرد جوان در محل خلوتی توقف کرد سپس به طرفم آمد. وقتی از نیت شیطانی اش مطلع شدم به او التماس کردم، اما اهمیتی نداد و....

دوات آنلاین -مرد شیطان‌صفت که متهم است با تهدید چاقو دختر نوجوان را ربوده و به او تعرض کرده‌بود به اعدام محکوم شد.

 

به نوشته روزنامه جوان ۲۲‌مرداد‌سال‌۹۹، دختر ۱۴‌ساله به نام فرانک مأموران پلیس پایتخت را از ربودن خواهر دوقلویش باخبر کرد. او در توضیح ماجرا گفت: «ساعتی قبل همراه خواهر دوقلویم فرنوش و یکی از بستگانمان که کیارش نام دارد به پارک رفته بودیم. بعد از تفریح در حال برگشت به خانه بودیم که یک خودروی سواری پژو پرشیا سد راهمان شد. راننده پیاده شد و خواهرم را به زور سوار ماشین کرد و گریخت. شیشه‌های خودرو دودی بود به همین دلیل نتوانستیم چهره راننده را شناسایی کنیم.»

 

با ثبت این توضیحات تحقیقات برای یافتن دختر نوجوان آغاز شد تا اینکه ساعتی بعد فرنوش در حالیکه آشفته بود در جنوب شهر پیدا شد. فرنوش مورد تحقیق قرار گرفت و گفت از سوی راننده مورد آزار قرار گرفته است.

 

سابقه قبلی متهم

بعد از آن بود که راننده شیطان صفت تحت تعقیب قرار گرفت و بازداشت شد. فرشاد ۲۸‌ساله از مجرمان سابقه‌دار بود که مشخص شد دو سال قبل هم به اتهام تعرض به دختری جوان بازداشت شده بود.

 

متهم با اقرار به جرمش راهی زندان شد. پرونده نیز با کامل شدن تحقیقات به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و مقابل هیئت قضایی شعبه‌هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.

 

دختر نوجوان چه گفت

با اعلام رسمیت جلسه، شاکی در جایگاه قرار گرفت و در طرح شکایت خود گفت: شب حادثه، هنگام برگشت از پارک، متهم با خودرو‌اش سد راهمان شد و قصد مزاحمت داشت. یکی از بستگانمان به نام کیارش که همراهمان بود مانع شد، اما متهم به رویش چاقو کشید سپس دستم را گرفت و مرا به زور داخل ماشین انداخت. خیلی ترسیده بودم و در حالیکه فریاد می‌کشیدم او مرا سوار خودرو اش کرد و به حاشیه شهر برد.

 

شاکی در حالیکه گریه می‌کرد، ادامه داد: مرد جوان در محل خلوتی توقف کرد سپس به طرفم آمد. وقتی از نیت شیطانی اش مطلع شدم به او التماس کردم، اما اهمیتی نداد و....

 

بعد از آن کیارش هم در جایگاه حاضر شد و حرف‌های شاکی را تأیید کرد. سپس متهم در جایگاه قرار گرفت و با قبول جرمش ابراز پشیمانی کرد و از شاکی و دادگاه درخواست گذشت کرد. در پایان هیئت قضایی بعد از شور با توجه به مدارک موجود در پرونده متهم را به اعدام محکوم کرد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها
ناشناس 1400/01/16
درخواست گذشت ؟؟؟ عجب ادم وقیحی

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.