2024/03/01
۱۴۰۲ جمعه ۱۱ اسفند
تعرض راننده شیطان صفت به 4 زن

تعرض راننده شیطان صفت به 4 زن

زمانی که راننده زانتیا قصد اجرای نقشه اش را داشت مقاومت کردم و او با ضربه ای به سرم مرا بی هوش کرده و نقشه اش را اجرا کرد.

دوات آنلاین -معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: پلیس در جست و جوی قربانیان احتمالی راننده زانتیا سواری است که با تخریب درهای خودرواش، دختران و زنان را در جاده بهشت زهرا طعمه نقشه شیطانی اش قرار داد.

 

سرهنگ کارآگاه "مرتضی نثاری"  در تشریح این خبر بیان داشت: ساعت 6 عصر  23 دی سال گذشته زن جوانی به پلیس رفت و از راننده شیطان صفتی شکایت کرد و اظهار کرد: از عبدل آباد به سمت خانی آباد برای رفتن به خانه سوار بر خودروی عبوری شدم. زمانی که سوار خودرو شدم به نظرم آمد که خودروی پژو باشد.

 

راننده شیطان صفت

وی  افزود:  شاکی در ادامه اظهارات خود به کارآگاهان گفت، داخل ماشین به غیر از من مسافر دیگری هم بود که پس از طی مسافتی مسافر پیاده شد و راننده با این بهانه که ترافیک است تغییر مسیر داد. بعد از طی مسافتی که از مسیر کاملا منحرف شده بود به او اعتراض کردم اما او بدون توجه به اعتراض من به مسیرش ادامه داد و به سمت اتوبان بهشت زهرا رفت. درهای ماشین از داخل باز نمی شد و التماس های من نیز کارساز نشد. او پس از اجرای نقشه شیطانی اش مجدد به راه افتاد و مرا در نزدیکی خانه ام رها کرد.

 

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران تصریح کرد: با شکایت زن 40 ساله تحقیقات کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت آغاز شد. در بررسی های اولیه کارآگاهان به سراغ دوربین های مداربسته اطراف محلی رفتند که زن جوان مدعی بود قربانی نقشه شیطانی شده است. کارآگاهان موفق شدند شماره پلاک چندین خودروی پژو را بدست آوردند و از سویی با کمک قربانی موفق شدند به چهره نگاری از متهم بپردازند. اما مشخصات هیچ کدام از مالکان خودروی پژو با مرد شیطان صفت شباهت نداشت.

 

این مقام انتظامی اضافه کرد: در حالی که تحقیقات در این خصوص ادامه داشت شامگاه 26 بهمن سال گذشته دختری 22 ساله به پلیس رفت و از قربانی شدنش توسط راننده خودرویی شکایت کرد. او گفت: از متروی شریعتی به سمت خانه مان سوار خودرویی شدم که به نظرم پژو 405 بود. به غیر از من سه مسافر دیگر هم سوار خودرو بودند و راننده پس از پیاده کردن آخرین مسافر، تغییر مسیر داد و در برابر اعتراض هایم، مرا تهدید کرد و درنهایت در جاده بهشت زهرا مرا مورد تجاوز قرار داد و دوباره به نزدیکی خانه ام برگرداند.

 

دختر جوان نیز قربانی راننده شیطان صفتی شده بود که طبق مشخصاتی که او داده بود حدودا 50 ساله، با سری کچل، قد بلند و نسبتا لاغراندام بود.

 

خودروی زانیتا

در حالی که دختر جوان نیز ادعا می کرد که راننده پژو او را مورد آزار و اذیت قرار داده است، کارآگاهان با سومین شکایت مواجه شدند. گرچه مشخصات مرد شیطان صفت و خودرواش مشابه با دو قربانی دیگر بود اما سومین قربانی سرنخ اصلی را بدست کارآگاهان داد.

 

او گفت: خودروی مرد شیطان صفت زانتیا بود و به غیر از من نیز مسافران دیگری داشت. او پس از اینکه مسافرانش را پیاده کرد مرا به سمت جاده بهشت زهرا برده و آنجا مورد آزار و اذیت قرار داد و مجدد در نزدیکی خانه ام پیاده ام کرد.

 

 نثاری ادامه داد: طبق اطلاعات سومین قربانی، خودرو زانتیا بوده و دو قربانی دیگر به اشتباه آن را پژو شناسایی کرده بودند. با این سرنخ، تحقیقات روی خودروهای زانتیا متمرکز شد و درنهایت کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت موفق به شناسایی مرد شیطان صفت شده و او را بازداشت کردند.

 

بررسی ها نشان می داد که مرد زانتیا سوار تا به حال دوبار ازدواج کرده که هر دو به جدایی ختم شده است. همچنین او با تخریب دستگیره های خودرواش از داخل، راه برای فرار قربانیان را بسته و نقشه اش را اجرا کرده بود.

 

چهارمین شاکی

در حالی که متهم میانسال بازداشت شده بود، زن جوان دیگری به پلیس رفت و از راننده زانتیا شکایت کرد. زن جوان نیز مانند سه قربانی دیگر طعمه مرد زانتیا سوار شده بود. او در تحقیقات گفت: زمانی که راننده زانتیا قصد اجرای نقشه اش را داشت مقاومت کردم و او با ضربه ای به سرم مرا بی هوش کرده و نقشه اش را اجرا کرد. ضربه ای که باعث شد جمجمه ام ترک بردارد و پرده گوشم پاره شود.

 

با دستگیری متهم میانسال، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت از شاکیان احتمالی خواست به شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران یا اداره شانزدهم پلیس آگاهی مراجعه کرده یا با شماره تلفن 51055516 پلیس آگاهی تماس بگیرند.

 

پلیس این اطمینان را به شاکیان  می دهد که مشخصات و هویت آنها برملا نخواهد شد و شکایت آنها بدون مشکل صورت خواهد گرفت.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.