2024/04/19
۱۴۰۳ جمعه ۳۱ فروردين
دل تنگی بهاره رهنما به خاطر پایان کار در سریال گیسو

دل تنگی بهاره رهنما به خاطر پایان کار در سریال گیسو

بهاره رهنما به مناسبت پایان فیلمبرداری سریال گیسو، عاشقانه 2 متن جالبی نوشت.

دوات آنلاین -بهاره رهنما که در سریال گیسو، عاشقانه 2 به کارگردانی منوچهر هادی بازی کرده است، با انتشار عکس بالا نوشت: شب آخر کارها قدیما اینطوری بود که شماره های همو میگیرفتیم غصه میخوردیم دلتنگ میشدیم و البته جدا از همکاری رفقای جدید پیدا میکردیم!

 

واقعیت تلخ اینه که این فضا مدت هاست در پشت صحنه های تصویر ما وجود نداره و یا شاید بهتره بگم خیلی کمه، اغلب این روزها همه از پایان کار خوشحالن و حتی بی خداحافظی شب آخر غیب میشن!

 

اما سریال عاشقانه دو/گیسو از این قاعده مستنثنی بود و مهر و محبت و حال خوبش شبیه قدیما بود، قدیما که همکارا دوست بودن و همه پشت هم در میومدن، قدیما که همکاری حرمت داشت و کار شبیه خانواده بود، این فضای خوب رو بی تعارف مرهون کارگردان درجه یک و باهوش و با محبت کار بودیم که آدم های شبیه خودش رو در پشت و جلوی صحنه انتخاب کرده بود و این روزهای خوب و پر مهر رو با همه خستگی هاش برامون شیرین کرد!

 

منوچهر هادی سال هاست رفیق و برادرمه تو خیلی کاراش بودم و تو خیلی ها نبودم طبعا من بعد هم همینه اما این یادداشت رو از ته دل نوشتم و صادقانه ‌ممنونش هستم که در آستانه ساخت اولین مجموعه داستانی تصویری خودم بهم یاد داد که کارگردانی جز دکوپاژ و بازی گرفتن و جانمایی دوربین، باید شامل چیزهای مهم دیگه ای هم بشه! مثل ساختن یک فضای پر عشق که قطعا موجب میشه جلوی دوربین هم همه چیز متفاوت باشه  مرسی منوچهر جان از صبر و مهربونیت.  پر توان بمانی در هنر و زندگی ...

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.