2022/09/24
۱۴۰۱ شنبه ۲ مهر
عامل تعرض به 22 زن و کودک اعدام شد

عامل تعرض به 22 زن و کودک اعدام شد

متهم پس از دستگیری گفت هر روز زنگ بیش از ۱۰۰ خانه را می‌زدم و زمانی که متوجه می‌شدم کودکی در خانه وارد خانه می‌شدم و آن‌ها را آزار می‌دادم.

دوات آنلاین -سارق شیطان‌ صفتی که به چند کودک و زن تعرض و اموال آن‌ها را سرقت کرده بود در زندان رجایی‌شهر اعدام شد.

 

به نوشته روزنامه جوان مرد اعدامی که امیر نام داشت هفتم دی‌ماه ۹۷ با طرح اولین شکایت از سوی خانواده‌ای در تهران تحت تعقیب مأموران پلیس قرار گرفت. شاکی گفت: من و همسرم به محل کار رفته بودیم، بعدازظهر وقتی به خانه برگشتیم، دیدیم دست و پای دختر هشت ساله‌مان با طناب بسته شده است. ما از گفته‌های دخترمان متوجه شدیم در نبود ما مرد ناشناسی زنگ خانه را نواخته و به او گفته که به پدرت بدهی دارم. دخترمان هم به این مرد اعتماد کرده و در را باز کرده است. بدین ترتیب مرد ناشناس وارد خانه می‌شود و بعد از اینکه دست و پای دختر هشت ساله‌ام را با طناب می‌بندد، او را مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد و در ادامه با سرقت طلا‌ها و پول‌ها از خانه فرار می‌کند.

 

با این شکایت تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی برای شناسایی سارق شیطان‌صفت به دستور قاضی دشتبان، بازپرس دادسرای امور جنایی تهران وارد عمل شدند.

 

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه، مأموران پلیس با شکایت‌های سریالی زیادی روبه‌رو شدند که همگی حکایت از آن داشت متهم در حالی که صورت خود را می‌پوشاند، زنگ خانه‌هایی را می‌زند که کودکان در خانه تنها هستند و به بهانه اینکه به پدرشان بدهی دارد وارد خانه می‌شود و پس از آزار و اذیت، اموال آن‌ها را به سرقت می‌برد.

 

دستگیری متهم

در حالی که هر روز بر تعداد شکایت‌ها افزوده می‌شد، مأموران متهم را که مرد ۳۲ ساله‌ای به نام امیر بود، شناسایی و شامگاه چهارشنبه ۱۲‌دی همان سال در مخفیگاهش دستگیر کردند.

 

بررسی‌ها حکایت از آن داشت که متهم علاوه بر آزار و اذیت ۲۰ کودک، در جریان دو سرقت، دو زن ۲۰ و ۳۰ ساله را نیز با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرار داده بود و در یک مهدکودک که برای سرقت وارد شده بود، مربی آن را آزار و اذیت کرده است.

 

متهم پس از دستگیری به جرم خود اقرار کرد و گفت که هر روز زنگ بیش از ۱۰۰ خانه را می‌زدم و زمانی که متوجه می‌شدم کودکی در خانه تنهاست به همان شیوه‌ام وارد خانه می‌شدم و آن‌ها را آزار می‌دادم.

 

کیفرخواست متهم پس از تحقیقات تکمیلی به اتهام مفسد فی‌الارض صادر و در ادامه هم در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شد. رأی دادگاه پس از تأیید در شعبه ۴۱ دیوان عالی کشور برای سیر مراحل اجرا به شعبه اجرای احکام فرستاده شد و در نهایت نیز چند روز قبل متهم در زندان رجایی‌شهر اعدام شد.

 

بدین ترتیب پرونده شکارچی زنان و کودکان برای همیشه بسته شد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.