2022/12/08
۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۷ آذر
اعدام به جرم آزار شیطانی دختر جوان

اعدام به جرم آزار شیطانی دختر جوان

آن مرد مرا کتک زد، سپس به طرف یکی از اتوبان‌های خلوت حوالی شهر رفت و بدون توجه به التماس‌هایم مرا آزار داد.

دوات آنلاین -مردی که به اتهام تعرض به دختری دانشجو بازداشت شده بود با حکم قضات دادگاه کیفری یک استان تهران به اعدام محکوم شد.

 

شکایت دختر جوان

به نوشته روزنامه جوان سال گذشته دختر ۲۱ ساله‌ای به نام ساناز همراه مادرش به اداره پلیس تهران رفت و از مردی به اتهام آزار شکایت کرد. او گفت: «دانشجو هستم و می‌خواستم گواهینامه بگیرم. بعد از اتمام کلاس‌ها قرار شد در آزمون شهری شرکت کنم. آن روز صبح به محل آزمون در خیابان ۹۳ نارمک رفتم و منتظر سایر شرکت‌کنندگان و افسر راهنمایی و رانندگی بودم که یک دستگاه خودروی دنای سفید توقف کرد. راننده آن مرد جوانی بود که شیشه را پایین کشید و گفت افسری را می‌شناسد که از دوستان قدیمی‌اش است و می‌تواند با او صحبت کند تا در آزمون راهنمایی و رانندگی قبول شوم.»

 

شاکی در حالی که به شدت گریه می‌کرد، ادامه داد: «نگران بودم مبادا در آزمون قبول نشوم به همین خاطر به آن مرد اعتماد کردم و خواستم با آن افسر صحبت کند. این شد که مرد جوان خواست در خودرو‌اش منتظر افسر باشیم. اعتماد کردم و سوار شدم، اما بلافاصله شروع به حرکت و در‌های ماشین را قفل کرد. خیلی ترسیده بودم و اعتراض کردم، اما او مرا کتک زد، سپس به طرف یکی از اتوبان‌های خلوت حوالی شهر رفت و بدون توجه به التماس‌هایم مرا آزار داد. آن مرد بعد از اذیت و آزار مرا از ماشین بیرون انداخت و فرار کرد.»

 

با طرح این شکایت دختر جوان به پزشکی قانونی فرستاده شد تا اینکه با تأیید ادعای وی از سوی کارشناسان پزشکی قانونی مرد جوان تحت تعقیب قرار گرفت.

 

دستگیری متهم

با ثبت اطلاعاتی که دختر جوان به مأموران داده بود، سرانجام مرد ۳۸ ساله به نام رامین شناسایی و بازداشت شد. آن مرد ابتدا مدعی شد شاکی را نمی‌شناسد، اما در مواجهه حضوری با دختر جوان و بنا به مدارک موجود بالاخره لب به اعتراف گشود و به جرمش اقرار کرد.

 

با اقرار‌های آن مرد وی راهی زندان شد و پرونده به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا اینکه بعد از تعیین وقت روی میز هیئت قضایی شعبه یازدهم به ریاست قاضی حشمتیان قرار گرفت.

 

متهم که در اولین جلسه پشت در‌های بسته به صورت غیرعلنی محاکمه شد با درخواست اشد مجازات از سوی شاکی در جایگاه ایستاد و با قبول جرمش گفت: «می‌دانستم آن خیابانی که شاکی در آنجا ایستاده بود محلی است که آزمون رانندگی گرفته می‌شود، به همین خاطر وقتی دختر جوان را دیدم وسوسه شدم و او را به بهانه آزمون رانندگی به داخل ماشین کشاندم و... پشیمانم و وسوسه شیطان شده بودم.»

 

در پایان هیئت قضایی بعد از شور با توجه به مدارک موجود در پرونده، مرد جوان را به اعدام محکوم کرد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.