2023/09/21
۱۴۰۲ پنج شنبه ۳۰ شهريور
نجلا و ماهور قربانیان عشق های اجباری در سریال‌های نجلا و بوم و بانو

نجلا و ماهور قربانیان عشق های اجباری در سریال‌های نجلا و بوم و بانو

سریال‌های نجلا و بوم و بانو مثلث عشقی مشابهی را به نمایش گذاشتند.

دوات آنلاین- در سال‌های اخیر، بعضی سریال‌ها یک یا چند مثلث عشقی داشته‌اند و این اتفاق جدیدی نیست، اما مخاطبان در شبکه سه و دو، شاهد مثلث عشقی مشابهی در سریال نجلا و سریال بوم و بانو بودند. شخصیت «عدنان» (هدایت هاشمی) و سرهنگ «سپنتا» (بهنام تشکر) برای از میدان به در کردن رقیب خود، تلاش مشابهی داشتند و «ماهور» (دیبا زاهدی) و «نجلا» (سارا رسول‌زاده) که در میانه این رقابت گیر افتاده بودند، در موقعیت یکسانی قرار گرفتند.

عکسی از سریال نجلا

رقبای عشقی مشابه در نجلا و بوم و بانو

در هر دو سریال یکی از رقبای عشقی یعنی سرهنگ «سپنتا» و «عدنان» شخصیت منفی و از لحاظ جایگاه اجتماعی نیز موقعیت مشابهی دارند. آن‌ها هر دو جزو افراد نظامی هستند و به واسطه سمت مهم خود به عنوان یک سرهنگ و فرمانده ارتش رژیم شاهنشاهی قدرت را در اختیار دارند. «عدنان» با تعقیب «عبِد» (حسام منظور) موفق می‌شود او را گیر بیندازد و سرهنگ «سپنتا» نیز برای رقیب خود «استاد حافی» (مهدی احمدی) پاپوش می‌دوزد و او را زندانی می‌کند.

 

«عدنان» با تهدید به کشتن «عبد» و همراهان «نجلا» از او می‌خواهد که به خواستگاری‌اش جواب مثبت بدهد. «سپنتا» نیز به «ماهور» می‌گوید تنها به این شرط که پیشنهاد ازدواج او را قبول کند، «استاد حافی» را آزاد می‌کند. بنابراین «نجلا» و «ماهور» بر سر دو راهی سختی قرار می‌گیرند. مرگ خانواده و کسی که به او علاقه مند هستند یا ازدواج با کسی که هیچ علاقه‌ای به او ندارند و حفظ جان خانواده.

 

هرچند که در نهایت «عبد» موفق شد «نجلا» را از دست «عدنان» نجات دهد، اما او با قبول پیشنهاد ازدواج «عدنان» راه دوم را انتخاب کرد. تصمیم نهایی «ماهور» در سریال «بوم و بانو» به قسمت بعدی موکول شد و پیش‌بینی این که احتمالا او هم به خاطر استاد نقاش فداکاری خواهد کرد، سخت نیست.

 

منبع: روزنامه خراسان

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.