2021/09/24
۱۴۰۰ جمعه ۲ مهر
دیباچه
فصل 2 سریال نجلا چند قسمت است

فصل 2 سریال نجلا چند قسمت است

در فصل اول سریال نجلا چه گذشت و فصل دوم این مجموعه چند قسمت است؟

دوات آنلاین -سریال نجلا یکی از سریال هایی است که در فصل اول بسیار پربیننده شد و به همین دلیل عوامل آن تصمیم گرفتند فصل دوم این سریال را نیز بسازند. البته این بار بازیگر نقش اصلی زن تغییر کرد و دیگر شاهد حضور سارا رسول زاده در نقش نجلا نیستیم.

عکسی از سریال نجلا

خلاصه داستان فصل اول سریال نجلا

در فصل اول سریال نجلا شاهد بودیم عبد و عطا دو دوست صمیمی هستند که هر دو دل در گرو دختری دارند. عطا عاشق شیرین است و با او نامزد کرده اما مشکلاتی مانند نداشتن شغل مناسب مانع ازدواج آن دو شده است.

 

از سویی عبد هم عاشق دختری به نام نجلا است. نجلا قبلا ازدواج کرده بود و یک فرزند پسر دارد. عبد با زحمت نجلا را راضی می کند به خواستگاری برود اما خانواده عبد وقتی می فهمند نجلا بیوه است با این ازدواج مخلفت می کنند. اصرارهای عبد باعث می شود این دو به هم نزدیک تر شوند البته نجلا یک شرط می گذارد. او که سالها ساکن عراق بوده فرزندش را در کربلا گم کرده و از عبد می خواهد وی را به صورت غیرقانونی به کربلا ببرد تا بتواند پسرش را پیدا کند.

 

در نهایت عبد، نجلا و عمه اش، عطا و شیرین راهی کربلا می شوند و اگرچه مشکلات زیادی برایشان به وجود می آید اما در نهایت هم به زیارت می روند و هم پسر نجلا را پیدا می کنند و روانه ایران می شوند. حالا عشق های دشوار این داستان آسان شده و در فصل دوم باید شاهد باشیم عبد و نجلا چگونه زندگی مشترک را تشکیل خواهند داد و عطا و شیرین نیز چگونه زیر یک سقف می روند.

 

بازی محیا دهقانی در نقش نجلا

در فصل دوم سریال نجلا محیا دهقانی نقش اصلی را برعهده خواهد داشت. او گفته است: دهقانی درباره حضور در سریال «نجلا ۲» که در آن جایگزین سارا رسول زاده ـ بازیگر اصلی سریال ـ شده است و ریسک پذیرش این کاراکتر، اظهار کرد: خانم رسول زاده گفته بودند نمی خواهند سریال کار کنند و در شبکه نمایش خانگی کار می کردند. حضور من قطعا در این شرایط ریسک بزرگی است اما پذیرفتم. به هر حال وقتی بازیگر تغییر کند، شرایط و موقعیت هم تغییر می کند. فکر می کنم از پس نقش برمی آیم و آن را پذیرفتم و تا امروز فکر می کنم کار بد نشده است. اما در نهایت این مخاطبان هستند که باید سریال را ببینند و نظر بدهند. تیرماه این کار کلید خورد، در شرایط سختی با کار قرارداد بستم چرا که اصلا زمانی برای تمرین نداشتم، اما چالش جدیدی برایم بود.

 

تعداد قسمت های فصل دوم سریال نجلا

فصل اول سریال نجلا در 15 قسمت ساخته و از شبکه 3 پخش شد اما فصل دوم این سریال طولانی تر است و قرار شده در 30 قسمت ساخته و روانه آنتن بشود.

 

حراج اول ماه اسنپ مارکت
پوشاک با سلام
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.