2024/05/27
۱۴۰۳ دوشنبه ۷ خرداد
بیوگرافی کامل سارا رسول زاده بازیگر نقش نجلا در سریال نجلا

بیوگرافی کامل سارا رسول زاده بازیگر نقش نجلا در سریال نجلا

سارا رسول زاده بازیگر، متولد سال 68 است، بیوگرافی کامل او و جزئیاتی از خصوصیات اخلاقی اش را در این مطلب بخوانید.

دوات آنلاین-سارا رسول زاده، بازیگر جوان که نقش نجلا را در سریال نجلا بازی کرده  از مجری‌گری به بازیگری رسیده ‌است. او متولد 18 شهریور 1368  است.

 

شهرت با سریال عاشقانه

سارا رسول زاده با سریال عاشقانه منوچهر هادی به شهرت رسید اما قبل از این سریال که سه سال قبل در شبکه خانگی به نمایش گذاشته شد، اجراهای بسیار موفقی داشت.

 

سارا رسول زاده فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت صنعتی دانشگاه تهران و فوق لیسانس کارگردانی است. با تئاتر دانشجویی شروع کرد و با شبکه خانگی به شهرت رسیده است.

بیوگرافی سارا رسول زاده

زندگی خانوادگی سارا رسول زاده

سارا رسول زاده  در یک خانواده 6 نفره به دنیا آمده و دو خواهر و یک برادر بزرگتر دارد و خودش ته‌تغاری خانواده‌است.

سارا رسول زاده در سریال نجلا

 سارا رسول زاده به صورت جدی فعالیت خود را قبل از دانشگاه با تئاتر عروسکی شروع کرد

سارا رسول زاده بازیگر

در دوران دانش آموزی و دانشجویی در زمینه تئاتر هم فعال شد تا اینکه برای ورک شاپ دکتر علی رفیعی از بین 40 نفر انتخاب شد و با نمایش یرما به کارگردانی ایشان اولین بار روی صحنه رفت

 

اجرا یک اتفاق بود

ورود سارا رسول زاده به عرصه اجرا به گفته خودش یک اتفاق بوده‌است. او می‌گوید:  یک روز کسی که هرگز نفهمیدم چطور و از کجا من را میشناخت تماس گرفت و ازمن برای تست مجری گری دعوت کرد

 

تست دادم و قبول شدم به این ترتیب اولین بار در سال 1388 وقتی 20 ساله بودم با برنامه ترمه طلا برای گروه کودک به کارگردانی محمدرضا حیدری مجری گری را شروع کردم

 

 

بعد از اولین تجربه اجرا در سال 1393 با سریال پرده نشین در نقش هاجر همسر یک طلبه به نام براتعلی با بازی محسن کیایی جلوی دوربین رفت. این تجربه خاص استعداد سارا رسول زاده در بازیگری را به رخ کشید.

سارا رسول زاده در سریال نجلا

اما شهرت اش از اسفند 1395 با سریال عاشقانه ها در شبکه خانگی به کارگردانی منوچهر هادی کنار بازیگرانی چون هومن سیدی، محمدرضا گلزار و مهناز افشار شروع شد.

 

بازی در نقش نجلا

سریال نجلا مجموعه پربیننده ای است که رسول زاده در آن نقش اصلی زن را بازی می‌کند و همین امر به شهرت او می افزاید . باید دید بازی او در این سریال چقدر مورد توجه قرر می‌گیرد.

 

 

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.