2024/07/21
۱۴۰۳ يکشنبه ۳۱ تير
آیا سریال بوم و بانو فصل دوم دارد
ساناز سماواتی، بازیگر نقش دلربا درباره سریال بوم و بانو صحبت کرده است

آیا سریال بوم و بانو فصل دوم دارد

ساناز سماواتی، بازیگر نقش دلربا درباره احتمال ساخت فصل دوم بوم و بانو و نفش خودش در این سریال صحبت کرده است.

دوات آنلاین -ساناز سماواتی، بازیگر نقش دلربا در سریال بوم و بانو می‌گوید مردم او را با نام دلربا صدا می‌زنند. او همچنین گفته بعید می‌داند این سریال فصل دوم هم داشته باشد.

 

بازی در نقش دلربا در سریال بوم و بانو

«ساناز سماواتی» به فارس گفت: کار کردن با افرادی مثل سعید سلطانی افتخار من است چراکه کار کردن با گروه های حرفه ای لذت بخش است، شما به عنوان بازیگر آرامش دارید و می توانید به آنچه که توانایی خودتان است پی ببرید.

 

وی درباره جذابیت قصه این سریال نیز بیان داشت:  من برای آن دهه احترام عمیقی قائلم و دهه ۱۰ تا ۳۰ را دوست دارم به این دلیل که من را به دنیای خاطرات مادربزرگم و دنیای کودکی ام می برد.

 

این بازیگر ادامه داد: با توجه به بازخوردی که از قسمت دو سریال در خیابان دیدم و برخوردی که مردم با من داشتند فکر می کنم که این سریال برای مخاطب هم جذاب بوده است. به طوریکه از همان قسمت دو مردم در خیابان مرا با نام «دلربا» صدا می زنند.

ساناز سماواتی بازیگر نقش دلربا در سریال بوم و بانو

او ادامه داد: اغلب در برخوردی که با مردم دارم می گویند شما قدیمی ها و سریال های قدیمی تان برای ما جذاب تر است و این خیلی بد است. همیشه گفته ام در گذشته قصه های جذاب تری نوشته می شد و در حال حاضر کیفیت متن های سریال ها افت پیدا کرده است.

 

فصل دوم سریال بوم و بانو؟

وی درباره ادامه دار بودن این سریال در فصل های بعدی نیز گفت: بعید می دانم ادامه داشته باشد. البته فاکتورهای مهمی برای ساخت ادامه این سریال اهمیت دارد از جمله خواسته مردم و کشش داشتن داستان برای ادامه.

 

سماواتی درباره نقش خود در این سریال، ادامه داد: دلربا یک خانه دار است و در گذشته در همه خانه ها یک سِمتی به نام خانه دار وجود داشت که همه خدمه زیر نظر او کار می کردند. از طرفی دلربا سعی می کند در کنار خدمتی که به این خانواده می کند، خود را نیز ارتقا دهد. در عین حال بخشی از شخصیتش که فردی ساده و روستایی است در وجودش مانده است.

 

وی افزود: دلربا را خیلی دوست دارم و یکی از نقش هایی که دلم برایش تنگ می شود. آقای سلطانی از جمله کارگردان هایی است که می داند چه می خواهد و دنیای ذهنی بازیگرش را خلق می کند و دستش را برای اجرا باز می گذارد و نگاهی موشکافانه دارد.

 

این بازیگر درباره فعالیت های دیگر خود در عرصه هنر نیز گفت: این روزها نمایش «شهرزاد در سرزمین عجایب» را روی صحنه دارم. این نمایش کار تخصصی موزیکال برای کودکان است که در تالار هنر اجرا می شود‌.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.