2020/09/20
۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور
طلاق در شب عروسی

طلاق در شب عروسی

داماد چرا در شب عروسی همسر خود را طلاق داد؟ انگیزه او از این کار چه بود؟

دوات آنلاین-مردی جوان در شب عروسی و در حالی‌که لباس داماد به تن داشت عروس را طلاق داد. این مرد عربستانی قبلا تصورات دیگری از عروس داشت و می‌گوید آن شب متوجه نکاتی شد و تصوراتش به هم ریخت به همین دلیل تصمیم گرفت او را طلاق بدهد.

 

فرارو نوشت: یک داماد عرب عروس خود را در شب عروسی طلاق داد و این تصمیم بعد از دیدن عروس خانم در شب عروسی اتفاق افتاد.

 

زوجی که اهل شرق عربستان سعودی بودند و در شهر مدینه مراسم ازدواج خود را برگزار کرده بودند بدون شناخت و دیدن یکدیگر موافقت خود را برای ازدواج اعلام کرده بودند، اما زمانی که عروس خانم صورت خود را برای گرفتن عکس یادگاری باز کرد و روبند را کنار زد داماد به یکباره متوجه شد که این آن چهره‌ای که او تصورش را داشت نیست و باید در همان لحظه همه چیز را تمام کند.

 

بر اساس سنتی که در عربستان همچنان در بین بسیاری از قبایل وجود دارد عروس و داماد بدون دیدن یکدیگر با توافق به ازدواج می‌کنند، اما این بار آقای داماد در همان لحظه‌ اول متوجه اشتباهش شد، اما بعد از اینکه مراسم را به هم زد متوجه رفتار زشتش با عروس شد و پیامی برای عذر خواهی از رفتار نادرستش برای خانواده عروس فرستاد و عروس در جواب به این توهین گفت: متاسفانه جوانان امروزی همه چیز را در زیبایی می‌بینند و شخصیت و رفتار همسر برایشان زیاد مهم نیست.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.