2022/12/08
۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۷ آذر
طلاق تازه عروس به خاطر نپرداختن قبض

طلاق تازه عروس به خاطر نپرداختن قبض

این هم یکی دیگر از موارد طلاق عجیب و غریب که 8 ماه بعد از ازدواج یک زوج اتفاق افتاد.

دوات آنلاین -باز هم زوجی جوان با بهانه ای عجیب از هم طلاق گرفتند و جنجال ساز شدند. این زن و شهر مصری که فقط 8 ماه از عروسی‌شان می‌گذشت به خاطر قبض از هم جدا شدند.

  

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از دیده بان ایران زن جوان با ارائه دلایل خود در دادگاه نظر قاضی را جلب کرده و رای را به نفع خود تغییر داد. این زن در دادگاه اعلام کرد که همسرش می‌خواهد رمز عبور وای فای همسایگان را بدزدد و از پرداخت قبض آب و برق طفره برود.

 

زن در ادامه شکایت خود گفت: "من به دلیل زیاد شدن بیش از حد قبض‌های ماهیانه برق، آب و اینترنت بیش از یک بار با شوهرم صحبت کردم.

 

با این حال، او به من توهین کرد و گفت: بعد از اعتراض صاحب خانه برای پرداخت نکردن قبض‌ها، ما از این خانه به خانه‌ای دیگر نقل مکان می‌کنیم. اما چند روزی بعد صاحب خانه خواست با او صحبت کند که او فرار کرد و به صحبت‌های او گوش نداد. "

 

او ادامه داد: شوهر من شباهت زیادی به پدرش دارد که قبلاً عمداً قبوض بدهی خود را طی سال‌ها پرداخت نمی‌کرد و سپس اقامت خود را به خانه دیگری منتقل می‌کرد. اطلاع از این موضوع باعث شد تا پس از یک نزاع بزرگ با همسرم، خانه را ترک کنم و به آپارتمان پدرم بروم، و درخواست طلاق بدهم.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.