2020/08/07
۱۳۹۹ جمعه ۱۷ مرداد
ورمزیار: امیدوارم مجیدی مثل منصوریان نشود

ورمزیار: امیدوارم مجیدی مثل منصوریان نشود

درست یا غلط فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شده و ما باید از او حمایت کنیم چرا که الان سرمربی استقلال مجیدی است.

دوات آنلاین - صادق ورمرزیار معتقد است استراماچونی قصد نداشت به استقلال بازگردد و حالا که فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی انتخاب شده همه باید از او حمایت کنند تا شاهد اتفاقی مشابه آنچه برای منصوریان رخ داد نباشیم.
 

صادق ورمزیار در گفت و گو با بانک ورزش در خصوص شرایط استقلال اظهار داشت: به هر حال درست یا غلط فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شده و ما باید از او حمایت کنیم چرا که الان سرمربی استقلال مجیدی است و این تیم به آرامش نیاز دارد. امیدوارم فرصت لازم به او داده شود و مجیدی مثل منصوریان در استقلال نسوزد.

 

استراماچونی قصد بازگشت نداشت

وی در ادامه افزود: از روز اولی که استراماچونی از استقلال رفت مشخص بود که قصد بازگشت ندارد. او اگر می خواست برگردد همه وسایلش را با خود نمی برد یا حداقل به دستیارانش هم نمی گفت که ایران را ترک کنند. به همین دلیل من فکر می کنم او کلا قصد بازگشت به ایران را نداشت.

 

بازیکنان مورد نیاز استقلال

پیشکسوت استقلال در ارتباط با این که این تیم در چه پستی نیاز به بازیکن دارد گفت: به نظر من استقلال جدا از این که به یک پلی میکر خوب نیاز دارد، باید یک دروازه بان دیگر هم جذب کند‌. این تیم در سه جبهه باید بجنگد و اگر حسینی مصدوم شود، آیا جانشین آماده ای برای او هست؟ 


ورمزیار در ادامه افزود: چون فروزان استقلالی است این حرف را نمی زنم، به نظرم او از لحاظ فنی آمادگی بالایی دارد و حداقل می تواند دروازه بان دوم استقلال باشد. وقتی ما یک دروازه بانی که دوست دارد به استقلال بیاید و آماده هم هست را چرا جذب نکنیم؟

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.