2019/10/23
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ آبان
قتل پایان عشق یکطرفه به دختر همسایه

قتل پایان عشق یکطرفه به دختر همسایه

در حالی که سرباز عاشق پیشه در یک قدمی چوبه دار قرار داشت اولیای دم بدون هیچ چشم داشتی در اقدامی خداپسندانه قاتل دخترشان را بخشیدند.

دوات آنلاین-سرباز عاشق پیشه ای که دختر مورد علاقه اش را به خاطر جواب رد خواستگاری به قتل رسانده بود از اولیای دم رضایت گرفت و به زندگی دوباره بازگشت.

 

به گزارش جوان، متهم که پسر ۲۹ساله ای به نام پیمان است ششم تیر سال ۹۵ دختر مورد علاقه اش که همسایه دیوار به دیوار آنها بود در پارکینگ خانه شان به قتل رساند.

 

آن روز مأموران کلانتری تهرانسر که با تماس تلفنی شهروندی در محل حادثه حاضر شده بودند، با جسد خونین دختر ۲۳سالهای به نام مهسا در پارکینگ ساختمان مسکونی روبه رو شدند که با اصابت ضربات چاقو به قتل رسیده بود.

 

همان ابتدای تحقیقات مرد همسایه که حادثه را به مأموران خبر داده بود، اعلام کرد پسر ۲۶ساله اش پیمان عامل قتل است که پس از حادثه از محل گریخته است. پدر متهم به مأموران گفت: پیمان عاشق مهسا بود و خیلی او را دوست داشت و می خواست با او ازدواج کند. لحظاتی قبل صدای داد و فریاد مهسا را از پارکینگ شنیدم و به سرعت خودم را به پارکینگ رساندم که دیدم پیمان با چاقو مهسا را زخمی کرده است، سپس از همسایه ها درخواست کمک کردم اما مهسا به خاطر خونریزی شدید فوت کرد.

 

یکی از اعضای خانواده مقتول به مأموران گفت: وقتی دخترم ۱۸ ساله شد، مادر پیمان به خواستگاری دخترم آمد اما مهسا به آنها جواب رد داد، پس از این مزاحمت های پیمان ادامه پیدا کرد تا جایی که دخترم مجبور شد شماره تلفن همراهش را عوض کند. او از دخترم کینه به دل گرفت و در نهایت او را به قتل رساند.

 

بدین ترتیب همزمان با ادامه تحقیقات مأموران کار خود را برای دستگیری قاتل فراری آغاز کردند که ساعتی بعد دریافتند متهم خودش را به اداره پلیس معرفی کرده است. قاتل در بازجویی ها مقابل قاضی مرادی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران به قتل دختر مورد علاقه اش اعتراف کرد. وی با اظهار پشیمانی گفت:چهار سال است که همسایه دیوار به دیوار مهسا و خانواده اش هستیم. از همان زمان عاشق او شدم و پس از گرفتن لیسانس مخابرات از دانشگاه شهید بهشتی راهی سربازی شدم تا بتوانم با مهسا ازدواج کنم. چند روز قبل از سربازی به مرخصی آمدم که متوجه شدم پسر پولداری به خواستگاری مهسا آمده و قرار است با هم ازدواج کنند خیلی عصبانی شدم و تصمیم درستی نمی توانستم بگیرم تا اینکه با مهسا تماس گرفتم و به بهانه دادن کادو از او خواستم به پارکینگ بیاید، وقتی به پارکینگ آمد درباره خواستگارش با او حرف زدم که او گفت نه به بار است و نه به دار. فهمیدم خواستگاری واقعیت دارد که خشمگین شدم و با چاقو او را زدم.

 

متهم پس از تحقیقات تکمیلی در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد. خانواده مقتول برای پیمان در خواست قصاص دادند و هیئت قضایی هم متهم را به جرم قتل عمد دختر جوان به قصاص محکوم کردند.

 

رأی دادگاه پس از تأیید در یکی از شعبه های دیوان عالی کشور برای سیر مراحل اجرا به شعبه اجرای احکام دادسرای امور جنایی تهران فرستاده شد، در حالی که سرباز عاشق پیشه در یک قدمی چوبه دار قرار داشت اولیای دم بدون هیچ چشم داشتی در اقدامی خداپسندانه قاتل دخترشان را بخشیدند. بدین ترتیب متهم به زندگی دوباره بازگشت.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.