2020/06/06
۱۳۹۹ شنبه ۱۷ خرداد
پشت پرده ای که فرهاد مجیدی رو کرد

پشت پرده ای که فرهاد مجیدی رو کرد

من باوجود مخالفت‌های غیرمنطقی و غیرحرفه‌ای بعضی از اعضای کمیته فنی و اطرافیان، شرایط فدراسیون را درک کردم و خودم با آقای نمازی مذاکره کردم و از ایشان خواستم که در راه المپیک در کنار ما باشد.

دوات آنلاین-فرهاد مجیدی که اهل مصاحبه نیست در مکالمه‌ای با کمی گلایه از شرایطی که در آن قرار دارد صحبت می‌کند و عقیده دارد بهتر است در کارش دخالتی صورت نگیرد و او با تیم امید کار را پیش ببرد. حرف‌های مجیدی یک نکته عجیب دارد؛ این‌که او قصد تغییر در اسکواد تیم امید را دارد.

 

 *در فاصله چهار ماه تا شروع رقابت‌های انتخابی المپیک توکیو، تیم امید به نظر شما در چه شرایطی قرار دارد؟

در این مدت سه اردو برگزار شد. سعی کردم از نفراتی استفاده کنم که در یک سال گذشته به تیم امید دعوت شده بودند. از طرفی لیگ برتر هم فقط دو هفته برگزار شده و برای اردوهای بعدی تعداد زیادی از نفرات تغییر خواهند کرد. با تمام احترامی که برای کادر فنی قبلی قائلم به نظرم در لیگ ایران بازیکنان بهتر و باکیفیتی حضور دارند که جایشان در تیم امید خالی بوده.

 

* قرار بود شما دستیار خارجی انتخاب کنید اما گویا امید نمازی به کادر فنی اضافه شد.

اولین دستیار خارجی که جهت عقد قرارداد معرفی کردم، سانچز مربی آکادمی اسپانیول بود اما فدراسیون اصرار داشت که قرارداد ۶ ماهه ببندد و سانچز به عنوان یک مربی حرفه‌ای خواستار قرارداد یک ساله شد که فدراسیون نپذیرفت. بعد از این یک دستیار صربستانی معرفی کردم که ۸ سال سابقه کار در آکادمی رئال‌مادرید را داشت و سرمربی تیم زیر ۲۳ سال ترکمنستان هم بوده که متاسفانه مورد تایید قرار نگرفت و بعضی از اعضای کمیته فنی مثل آقای اکبر محمدی با حضور این مربی مخالفت کردند! برای من جای سوال است که چطور افرادی که رزومه خاصی ندارند درباره حضور یک دستیار خارجی با رزومه در تیم امید مخالفت می‌کنند. البته آن‌ها خودشان گزینه‌هایی را در نظر داشتند که مورد تایید من قرار نگرفت.

 

* امید نمازی جهت دستیاری به تیم امید اضافه شد. این انتخاب شما بود؟

من باوجود مخالفت‌های غیرمنطقی و غیرحرفه‌ای بعضی از اعضای کمیته فنی و اطرافیان، شرایط فدراسیون را درک کردم و خودم با آقای نمازی مذاکره کردم و از ایشان خواستم که در راه المپیک در کنار ما باشد.

 

* بازی با ازبکستان چطور بود؟

ابتدا باید از فدراسیون تشکر کنم که شرایط این دو بازی دوستانه را فراهم کرد. ازبکستان تیم بسیار خوبی است و از نظر کیفی فعلا جلوتر از ما هستند. به نظرم ازبکستان مدعی جدی صعود به المپیک است و ما نیاز داریم که تغییرات زیادی در نفرات انتخابی ایجاد کنیم و به تغییر استراتژی نیاز داریم. من حتما طی هفته‌های آینده با بررسی دقیق بازیکنان جدیدی را برای اردوی بعدی به تیم امید دعوت خواهم کرد.

 

* از صحبت‌های شما می‌توان نتیجه گرفت که تا به امروز انتخاب نفرات دعوت‌شده به تیم امید با نظر کمیته فنی و مسئولان تیم امید انجام شده.

من روز اولی که آمدم قول دادم همه تلاشم را برای صعود به المپیک انجام بدهم و حالا هم به غیر از این فکر نمی‌‌کنم اما اگر دخالت نکنند و اجازه بدهند من کارم را انجام بدهم با نفراتی که خودم دعوت خواهم کرد شرایط بهتری رقم خواهد خورد. مطمئنم که آقای تاج با نگاه حمایتی و مثبتی که نسبت به تیم امید دارد با دستورات و اقدامات لازم به مسائل و مشکلات رسیدگی خواهد کرد.

 

منبع: خراسان

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.