2019/09/17
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۶ شهريور
پرسپولیس آماده مذاکره با برانکو

پرسپولیس آماده مذاکره با برانکو

به برانکو گفته شده که آمادگی مذاکره و مصالحه برای پرداخت مطالبات او وجود دارد و هر زمان صلاح بداند، مسئولان این باشگاه آماده مذاکره مستقیم با برانکو در دبی یا استانبول هستند.

دوات آنلاین-محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس برخلاف مدیران قبلی که منتظر شکایت بازیکن یا مربی خارجی می‌ماندند تا بعد از آن برای پرداخت مطالبات‌شان اقدام کنند با ارسال نامه‌ای به برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق این باشگاه اعلام کرد که هر زمان او صلاح بداند، آماده مذاکره مستقیم برای توافق جهت پرداخت مطالبات هستند.

 

البته اواخر تیرماه سال جاری بعد از این‌که مسئولان وقت باشگاه پرسپولیس با وکیل برانکو بر سر مسائل مالی به توافق نرسیدند، این مربی کروات به همراه دستیاران خود از این باشگاه به فیفا شکایت کرد و ایگور پانادیچ، مربی دروازه‌بان‌های سابق پرسپولیس این خبر را تایید کرد. با وجود شکایت برانکو و دستیارانش از پرسپولیس، مدیرعامل سابق باشگاه واکنش خاصی به موضوع نشان نداد و به نظر می‌رسید داستان برانکو هم مثل پرونده‌های قطور خارجی‌های پرسپولیس مثل ژوزه مانوئل وقت و هزینه زیادی از باشگاه بگیرد.

 

با حضور مدیرعامل جدید این نگرانی حتی بیشتر شد چراکه طبق روال گذشته مدیر جدید به امور جاری اهتمام بیشتری می‌ورزید و مسائلی چون طلب مربیان و بازیکنان سابق تا زمانی که به حکم و اولتیماتوم نمی‌رسید اهمیت زیادی نداشت. اما انصاری‌فرد در همین ابتدای کار تصمیم گرفت جلوی تکرار داستان ژوزه مانوئل، سرمربی سابق و پرتغالی پرسپولیس را بگیرد و اجازه ندهد پرونده قطور دیگری این بار برای برانکو و دستیارانش علیه پرسپولیس باز شود. انصاری‌فرد نامه‌ای در این باره برای برانکو ارسال کرد تا بتواند با او برای پرداخت مطالباتش به توافق برسد.

 

در این نامه از سوی باشگاه پرسپولیس به برانکو گفته شده که آمادگی مذاکره و مصالحه برای پرداخت مطالبات او وجود دارد و هر زمان صلاح بداند، مسئولان این باشگاه آماده مذاکره مستقیم با برانکو در دبی یا استانبول هستند. این نامه برای برانکو ایمیل شده و مسئولان باشگاه پرسپولیس منتظر پاسخ سرمربی سابق خود هستند.

 

با توجه به این‌که برانکو از بی‌تفاوتی مسئولان سابق باشگاه نسبت به حق و حقوقش بیشتر از پرداخت نشدن آن شاکی بود و حتی به صراحت عنوان کرده بود که عرب باعث جدایی او از پرسپولیس شده این احتمال وجود دارد که با پالس مثبت مدیریت جدید باشگاه از موضع تند و شکایتش کوتاه بیاید و سر میز مذاکره مشکل مالی‌اش با پرسپولیس را حل کند؛ مشکلی که حل آن برای باشگاه پرسپولیس حدود یک میلیون یورو آب می‌خورد.

 

منبع:روزنامه خراسان

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.