2020/02/20
۱۳۹۸ پنج شنبه ۱ اسفند
حمایت انصاری فرد از سرمربی: کالدرون  آبرویش را برای نتیجه گرفتن پرسپولیس گذاشته

حمایت انصاری فرد از سرمربی: کالدرون آبرویش را برای نتیجه گرفتن پرسپولیس گذاشته

علیپور یک پرسپولیسی واقعی است . در این شرایط نمی‌توان مهاجمی را جایگزین او کرد و خواستیم مثل همیشه با انگیزه در تمرینات و بازی‌ها حاضر شود و به‌نوعی پرونده نقل‌و‌انتقالات این بازیکن را فعلاً بستیم

دوات آنلاین-در شرایطی که پرسپولیس برای دریافت مجوز حرفه‌ای، پرداخت مطالبات بازیکنان و کادر فنی و... شرایط بسیار خاصی را پیش‌رو دارد قبول مدیرعاملی این باشگاه ریسک بزرگی بود که محمدحسن انصاری‌فرد آن را پذیرفت. او این روزها همه انرژی و وقتش را صرف رتق و فتق امور باشگاهی می‌کند که خوب می‌داند برای حل همه آنها یا حداقل بخشی از آن نیاز به زمان بسیار زیادی دارد. البته در این میان نتایج تیم تأثیر مستقیم بر اتفاقات باشگاه دارد.

 

*قبل از آغاز فصل تعدادی از پیشکسوتان در خصوص جدایی برانکو و اتفاقات پیرامون پرسپولیس انتقادهایی داشتند و حتی بعد از باخت به تراکتور صحبت‌هایی درباره عملکرد کالدرون مطرح کردند.

 پیشکسوتان سال‌های زیادی برای این تیم زحمت کشیده‌اند و من وظیفه خودم می‌دانم که قدردان زحمات‌شان باشم. از زمانی هم که من آمدم حمایت‌شان را دیده‌ام و امیدوارم خدا توفیق دهد تا شرمنده‌شان نشویم. این حق آنها است که انتقاد کنند و شک نکنید که من تمام انتقادهای سازنده را می‌پذیرم و اگر واهمه‌ای از این موضوع داشته باشم هیچ‌وقت نمی‌توانم ضعف‌هایم را پوشش دهم. حتی انتقادهایی که سازنده نباشد را هم می‌شنوم شاید در این میان اندک پیشکسوتانی باشند که انتقاد کنند، البته دلیلی ندارد ناراحت شوم چون همه نباید نگاه مثبتی داشته باشند.

 

*بعد از باخت به تراکتور انتقادهایی نسبت به عملکرد کالدرون شد و حتی برخی دربی هفته چهارم را بازی سرنوشت برای او معرفی کرده‌اند.

 اینطور نیست. همه ما می‌دانیم دربی با همه بازی‌ها برای هواداران دو تیم فرق می‌کند. هر چقدر هم بگوییم یک بازی سه امتیازی است باز هم حساسیتش را برای هواداران و البته رسانه‌ها دارد. حتی آنهایی که علاقه‌ای به فوتبال ندارند و شاید سالی یک بازی را هم تماشا نکنند برای این بازی وقت می‌گذارند و یا حداقل نتیجه‌اش را پیگیری می‌کنند. من خاطرات خوبی از دربی دارم و امیدوارم برنده این بازی بزرگ، پرسپولیس باشد.

 

*و کالدرون.

 من قبلاً هم گفتم که کالدرون مربی بسیار بزرگی است و فینال جام‌جهانی را تجربه کرده است. او اعتبار و آبرویش را گذاشته تا تیم نتیجه بگیرد. آقای کالدرون تیمی را تحویل گرفته که شاید به‌جز چند بازیکن، در بستن آن دخالتی نداشته، البته پرسپولیس نسبت به فصل قبل تغییرات زیادی نداشته و همین یک ویژگی بزرگ است.

 

*پس شما حمایت می‌کنید.

 صددرصد. ایشان به زمان نیاز دارد. ما می‌دانیم قهرمان شدن و هت‌تریک آن سخت و پوکر کردن آن خیلی سخت‌تر است که نیاز به همدلی و اتحاد میان هواداران، پیشکسوتان و ارکان باشگاه دارد.

 

*همانطور که گفتید تکرار آن خیلی سخت است.

 بله، امروز همه تیم‌ها خیلی بیشتر از قبل با انگیزه مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرند، اما پرسپولیس ثابت کرده که می‌تواند از غیرممکن‌ها ممکن بسازد. من این عزم و اراده را در سرمربی تیم و بازیکنان می‌بینم. آقای کالدرون به‌همراه کادرش ساعت‌ها در محل تمرین حضور دارند و برای تمرینات طراحی می‌کنند. همین که ایشان با این سن و سال و آمادگی جسمانی داخل زمین پابه‌پای بقیه تمرین می‌کند نشان از انگیزه و اهداف بلندش دارد. وظیفه ما حمایت کردن است و قطعاً این کار را انجام می‌دهیم.

 

*با قرعه سختی هم در هفته‌های ابتدایی مواجه شده‌اید؟

 به هر حال باید با تمام تیم‌ها بازی کنیم اما همانطور که اشاره کردید در هفت هفته ابتدایی با مدعیان بازی داریم که دربی هم یکی از آنها است. اتفاقاً در همین هفته‌ها به حمایت بیشتر هواداران نیاز داریم. مطمئن باشید کالدرون با پرسپولیس روزهای خوبی را رقم خواهد زد. بازیکنان فعلی همان‌هایی هستند که دوران طلایی را برای این تیم رقم زدند، تاریخ‌ساز بودند و هفت جام قهرمانی را در سه سال به‌دست آوردند.

 

*طی روزهای گذشته موضوع جدایی علیپور به یکی از سوژه‌های اصلی این تیم تبدیل شده بود.

 علیپور یک پرسپولیسی واقعی است و می‌داند همانطور که او به تیم کمک کرده پرسپولیس هم به او کمک کرده است. قبل از بازی با تراکتور این بحث مطرح شد اما از آنجا که نباید تمرکز او به‌هم بریزد بعد از بازی، با آقای کالدرون و خود بازیکن صحبت کردیم و گفتیم در این شرایط نمی‌توان مهاجمی را جایگزین او کرد و خواستیم مثل همیشه با انگیزه در تمرینات و بازی‌ها حاضر شود و به‌نوعی پرونده نقل‌و‌انتقالات این بازیکن را فعلاً بستیم.

 

منبع:ایران ورزشی

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.