2024/03/04
۱۴۰۲ دوشنبه ۱۴ اسفند
شروع درخشش علی علیپور در لیگ پرتغال

شروع درخشش علی علیپور در لیگ پرتغال

تا حدودی خودم را در ترکیب پیدا کرده‌ام. از اول می‌دانستم نیاز به زمان دارم تا بتوانم در تیم جا بیفتم.

دوات آنلاین -علی علیپور مهاجم ایرانی ماریتیمو خوش می‌درخشد. در 4 هفته گذشته لیگ پرتغال او دو گل سه امتیازی زده و یک گل سه امتیازی هم ساخته است. این یعنی او به خوبی در ترکیب تیمش جا افتاده و حالا امید اصلی تیمش برای بقا به حساب می‌آید. ولاسکو سرمربی ماریتیمو هم به شدت از عملکرد علیپور راضی است و او را در ترکیب ثابت تیمش می‌گذارد. علیپور درباره آخرین وضعیتش در این باشگاه به روزنامه جام جم توضیحاتی می‌دهد.

 

*تبریک به خاطر موفقیت و گل‌هایی که می‌زنی.

ممنون. خدا را شکر می‌کنم که شرایطم نسبت به قبل در ماریتیمو بهتر شده است. در این چند هفته ما به برد نیاز داشتیم تا بتوانیم شرایط‌مان را در جدول بهتر کنیم. موفقیت و گلزنی من، حاصل همکاری و تلاش تمام اعضای تیم بود. ولی هنوز 5 هفته به پایان رقابت‌های لیگ پرتغال باقی مانده است و الان زود است درباره فصل حرف بزنیم. بازی‌های سختی داریم. با چند تیم بالای جدول باید بازی کنیم و این کارمان را سخت‌تر می‌کند. نباید تمرکزمان را از دست دهیم و فکر کنیم فصل به پایان رسیده است.

 

*چه شد که توانستی در تیم جا بیفتی؟ همه تصور می‌کردند نتوانسته‌ای با لیگ پرتغال خودت را وفق دهی.

نه اینطور نیست. من از لیگ ‌برتر ایران به لیگ پرتغال آمدم. وقتی بازیکنی به باشگاه جدیدی می‌رود قاعدتا نیاز به زمان دارد. من هفته چهارم لیگ پرتغال توانستم برای ماریتیمو بازی کنم. شما به آمار بازی من نگاه کنید. زیاد فرصت بازی نمی‌رسید. اتفاق دیگری هم افتاد. ما تغییرات روی نیمکت زیاد داشتیم و این اثر‌گذار بود. دو بار سرمربی تیم عوض شد. قاعدتا وقتی مربی جدید می‌آید طرز تفکر جدیدی هم وارد تیم می‌شود.

 

*ولی انگار ولاسکو به تو اطمینان دارد.

خدا را شکر می‌کنم. رابطه خوبی بین ما وجود دارد. با حضور این مربی شرایط من هم رفته‌رفته در ماریتیمو بهتر شد و فرصت خوبی برای بازی پیدا کردم. در چند هفته گذشته ما واقعا نیاز به برد داشتیم تا بتوانیم کمی از ته جدول فاصله بگیریم. خوشحالم که هم خوب بازی کردیم و هم خوب امتیاز جمع کردیم. تا حدودی خودم را در ترکیب پیدا کرده‌ام. از اول می‌دانستم نیاز به زمان دارم تا بتوانم در تیم جا بیفتم. از الان به بعد هم قطعا مسؤولیتم سنگین‌تر خواهد بود. وقتی بازیکنی گل می‌زند از او توقع می‌رود که در بازی بعدی بهتر عمل کند. من هم می‌دانم توقعات بالا رفته و ان‌شاا... بتوانم مثمرثمر بازی کنم.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.