2024/02/24
۱۴۰۲ شنبه ۵ اسفند
فراکسیون زنان مجلس پیگیر پرونده قتل آتنا

فراکسیون زنان مجلس پیگیر پرونده قتل آتنا

تلخ و تکاندهنده؛ این توصیف شاید کم باشد. آتنا اصلانی به‌دست مردی کشته شد که پیش از این نیز سوابق جرایم مختلف را در پرونده‌اش داشت و بنا به اعترافات خودش قبل از این دختر یک زن جوان را به نیز به قتل رسانده بود. این جنایت با چنان بازتابی مواجه شده که حالا زنان مجلس‌نشین نیز واکنش نشان داده‌اند.

دوات آنلاین-تلخ و تکاندهنده؛ این توصیف شاید کم باشد. آتنا اصلانی به‌دست مردی کشته شد که پیش از این نیز سوابق جرایم مختلف را در پرونده‌اش داشت و بنا به اعترافات خودش قبل از این دختر یک زن جوان را به نیز به قتل رسانده بود. این جنایت با چنان بازتابی مواجه شده که حالا زنان مجلس‌نشین نیز واکنش نشان داده‌اند.

رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت این فراکسیون با ورود به موضوع آتنا اصلانی به دنبال رفع موانع حقوقی در این زمینه خواهد بود.

پروانه سلحشوری اظهار داشت: فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی بنا دارد در موضوع حادثه اخیر برای کودک خردسال آتنا اصلانی ورود کند تا بتوانیم از نظر موانع حقوقی و نبود قانون مناسب در این رابطه موضوع را مورد بررسی قرار دهیم و مشکل را از نظر قانونی برطرف کنیم.

وی افزود: بنا داریم در این رابطه جلسه ای را با حقوق‌دانان، جرم شناسان، جامعه شناسان و روانشناسان تشکیل دهیم تا ضمن رفع موانع حقوقی در این زمینه جلوی بروز و تکرار این اتفاقات را بگیریم.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.