2024/04/21
۱۴۰۳ يکشنبه ۲ ارديبهشت
سریال آخرین بازمانده از ما چند قسمت است؛ خلاصه داستان

سریال آخرین بازمانده از ما چند قسمت است؛ خلاصه داستان

همه آنچه درباره سریال آمریکایی آخرین بازمانده از ما باید بدانید در این مطلب گردآوری شده است.

دوات آنلاین -سریال آخرین بازمانده از ما مجموعه ای هیجان انگیز است که علاقه مندان به بازی های رایانه ای با داستان آن آشنا هستند و حالا می توانند آن را در قالب مجموعه تلویزیونی تماشا کنند.

 

خلاصه داستان سریال آخرین بازمانده از ما

آخرین بازمانده از ما، همان طور که گفته شد یک بازی رایانه ای است که قرار بود نسخه سینمایی آن ساخته شود اما این اتفاق رخ نداد تا اینکه تبدیل به سریال شد. در این مجموعه با دو شخصیت اصلی به نام های جوئل و الی مواجه هستیم. این زوج در شرایطی دشوار با هم آشنا می شوند. در زمانه آنها  قارچی به نام کوردیسپس همه جهان را فرا گرفته و انسان ها را می کشد یا به موجوداتی وحشی تبدیل می کند. جوئل و الی در چنین شرایطی به هم اعتماد ندارند اما کم کم رابطه شان خوب می‌شود. آنها به سراسر آمریکا سفر می کنند و چاره ای ندارند جز اینکه  شرایط وحشیانه و حضور قاتلان بی‌رحم را تحمل کنند.

عکسی از سریال آخرین بازمانده از ما

تعداد قسمت های سریال آخرین بازمانده از ما

این سریال آمریکایی در 10 قسمت ساخته شده و فعلا کسی از فصل دوم آن صحبتی نکرده اما با توجه به موضوع بازی اصلی، به نظر می رسد آخرین بازمانده از ما فصل دوم هم داشته باشد.

عکسی از سریال آخرین بازمانده از ما

بازیگران سریال آخرین بازمانده از ما

پدرو پاسکال، بلا رمزی، گابریل لونا، نیک آفرمن و جفری پیرس بازیگران اصلی این سریال هستند که در آمریکا و کانادا تولید شده است.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.