2022/10/03
۱۴۰۱ دوشنبه ۱۱ مهر
سریال بال های خیس چند قسمت است، ساعت پخش و تکرار از آی فیلم

سریال بال های خیس چند قسمت است، ساعت پخش و تکرار از آی فیلم

موضوع سریال بال های خیس چیست؟ این مجموعه در چه سالی تولید شده و کدام بازیگران در آن حضور دارند؟

دوات آنلاین -سریال بال های خیس مجموعه ای به کارگردانی عباس رنجبر است که در سال 1391 برای پخش از شبکه یک تولید شد و اکنون آی فیلم تکرار آن را روانه آنتن می کند.

عکسی از سریال بال های خیس

خلاصه داستان سریال بال های خیس

داستان سریال بال های خیس درباره یک پزشک متبحر و کاربلد به نام مجید پرتو است. او تیمی از جوانان را دور هم جمع کرده تا با کمک آنها داروی ضدسرطان بسازد اما کار به همین سادگی نیست و مشکلات زیادی پیش می آید. در این مسیر دکتر پرتو از یکی از دوستان قدیمی اش که با هم در جبهه همرزم بودند کمک می گیرد. این فرد به نام مهدی قاسمی اگرچه متخصص ساخت دارو نیست اما کمک های زیادی به پرتو می کند.

 

از سوی دیگر شاهد ماجراهایی هستیم که برای یک دانشجو به نام محسن رخ می دهد. او که همراه اردوی دانشجویی به شمال رفته به یک پرتگاه سقوط می کند البته این سقوط اتفاقی نیست و فردی ناشناس او را پرت می کند. محسن زنده می ماند و ماجراهای زیادی را از سر می گذراند.

عکسی از سریال بال های خیس

تعداد قسمت های سریال بال های خیس

این مجموعه به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی وقتی برای نخستین بار پخش شد به شدت مورد توجه قرار گرفت و مخاطبان تمام 26 قسمت آن را تا انتها دنبال کردند. اگر قبلا بال های خیس را ندیده اید یا دوست دارید یک بار دیگر به تماشای آن بنشینید می توانید سراغ شبکه آی فیلم بروید.

 

ساعت پخش و تکرار از آی فیلم

شبکه آی فیلم سریال بال های خیس را سه نوبت در روز پخش و تکرار می کند که شما با توجه به برنامه های خودتان می توانید یکی از آنها را برای تماشا انتخاب کنید. ساعت های 5 بعد از ظهر، یک بامداد و 9 صبح زمان هایی است که این مجموعه روانه آنتن می شود.

عکسی از سریال بال های خیس

بازیگران سریال بال های خیس

یکی از ویژگی های سریال بال های خیس حضور بازیگران مطرح در آن است. علی عمرانی، فاطمه گودرزی، حبیب دهقان‌نسب، حسین مهری، صادق هاتفی، کیهان ملکی، جمشید جهانزاده، مهران رجبی، شیوا خسرومهر، محسن افشانی، سودابه بیضایی، بهار نوحیان، مینا نوروزی، زهره حمیدی، اکبر سنگی، روشنک عجمیان، کاظم هژیر آزاد، مالک سراج، علیرضا اولیا، سوگل طهماسبی، سعیده عرب، فرحناز منافی ظاهر در این مجموعه بازی کرده‌اند.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.