2022/05/21
۱۴۰۱ شنبه ۳۱ ارديبهشت
دیباچه
ناگفته های ژاله صامتی درباره داوری در عصر جدید

ناگفته های ژاله صامتی درباره داوری در عصر جدید

داوری های ژاله صامتی در عصر جدید خیلی مورد انتقاد قرار می گیرد اما خود او در این باره چه می گوید؟

دوات آنلاین -نشستن روی صندلی داوری عصر جدید کار دشواری است، هم از این لحاظ که سرنوشت شرکت کنندگان با هر یک رای به شدت تحت تاثیر قرار می گیرد و هم از این جهت که بینندگان این برنامه نظرات و سلایق گوناگونی دارند و خیلی زود شروع به انتقاد و گلایه می کنند. ژاله صامتی که در فصل سوم به این مسابقه استعدادیابی پیوسته نیز همین مشکلات را دارد.

 

سختی داوری در عصر جدید

ژاله صامتی درباره عصر جدید گفت: «داوری خیلی سخت است، ولی این‌جا خیلی سخت‌تر می‌شود، چون من قبلا در جاهای دیگر داور بودم اما خب هیچ‌وقت این حجم از بیننده را نداشته‌ام. خیلی تجربه‌ای شگفت‌انگیز و دوست‌داشتنی است، در عین حال که سخت هم است. درباره این‌که چه شد که به این‌جا آمدم، خب مردم دوست دارند، ما دیگر چه کاره‌ایم؟ ما هم کاری را می‌کنیم که مردم دوست دارند.»

نظر ژاله صامتی درباره داوری در عصر جدید چیست

مواجهه ژاله صامتی با انتقادات مردمی

به نوشته خبر آنلاین داور برنامه «عصر جدید» در پاسخ به این سوال که چگونه با هجمه‌های مردم روبه رو می‌شود، گفت: «فکر می‌کنم عصر جدید مردم را بی پرواتر می‌کند، که چرا به این رای دادی، یا چرا به دیگری رای ندادی، خیلی اهل فضای مجازی نیستم، با این حال تلاشم را می‌کنم تمام نظرات مردم را بخوانم و جواب دهم، چون ما برای مردم کار می‌کنیم.»

 

ژاله صامتی در پاسخ به پرسشی درباره داوری گروه‌های ورزشی شرکت کننده در این مسابقه گفت: «نه قطعا اگر نسبت به چیزی شناخت نداشته باشم، قبل از شروع اجرا درباره آن جستجو می‌کنم و می‌پرسم، اگر کار گروهی باشد که نیت، همکاری و کار گروهی، که به‌نظرم باید در جوانان تقویت شود، برای من خیلی اهمیت دارد. کارهای فردی هم ویژگی‌های خودشان را دارند. با توجه به چیزی که روی صحنه می‌بینم، نظم، تمیز بودن کار، براساس همه این‌ها امتیاز می‌دهم. کارهای نمایشی که فاکتورهای خودشان را دارند و موسیقی هم خیلی به احوالات بستگی دارد، من خیلی نت‌ها و سبک‌ها را به آن شدت نمی‌دانم ولی خب ما به‌خاطر بازیگر بودن با ریتم و آوا آشنا هستیم.»

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.