2022/05/21
۱۴۰۱ شنبه ۳۱ ارديبهشت
دیباچه
آخر سریال برف بی صدا می بارد چه می شود

آخر سریال برف بی صدا می بارد چه می شود

پایان سریال برف بی صدا می بارد چگونه رقم خواهد خورد و چه سرنوشتی در انتظار شخصیت های داستان است؟

دوات آنلاین -سریال برف بی صدا می بارد مجموعه ای پر از گره است. هر یک از شخصیت های داستانک هایی دارند که باید به سرانجام برسد اما آخر این سریال چه می شود؟

عکسی از سریال برف بی صدا می بارد

پیش بینی های قابل حدس در سریال برف بی صدا می بارد

پیش بینی اینکه دست حبیب تا آخر سریال برف بی صدا می بارد رو می شود، اصلا سخت نیست. شاید او متحول شود و زندگی جدیدی را شروع کند. از طرفی می توان حدس زد سیمین نیز به اشتباهات خودش پی می برد و زندگی نسرین و احمد نیز با همه سختی ها و مشکلات به شکلی عاشقانه ادامه خواهد یافت اما اینها فقط بخشی از ماجرا است.

عکسی از سریال برف بی صدا می بارد

آخر سریال؛ غیرمنتظره

از سویی ممکن است آخر این مجموعه غیر منتظره باشد. پوریا آذربایجانی، کارگردان برف بی صدا می بارد در برنامه سریالیست گفته: قرار بود این سریال در ۲۵۰ قسمت تولید شود. بنا بر پیش بینی های اولیه، فصل۱ و ۲ سریال در دهه شصت و اوایل هفتاد می‌گذشت و فصل سوم به دهه ۹۰ می‌آمد. در نیمه راه موضوع پخش زود هنگام پیش آمد. الان حدود ۱۰۰ قسمت آماده پخش داریم که تا پایان سال فیلمبرداری خواهد شد. مرحوم بهبهانی‌نیا برای ۱۶۸ قسمت متن نوشته بودند که باید ببینیم در ادامه چه تصمیمی گرفته می شود.

 

آنچه از حرف های آذربایجانی می توان نتیجه گرفت این است که سریال برف بی صدا می بارد، ناتمام مانده و آخر این سریال هنوز نوشته نشده است. بنابراین هر اتفاق غیرمنتظره ای ممکن است رخ بدهد.

 

آذربایجانی با اشاره به خستگی خود و عوامل تولید در مدت ۲ سال فیلمبرداری، گفته: با توجه به محدودیت بودجه‌ای در تلویزیون، تولید برای آن سخت‌تر است اما این سختی و خستگی باعث نمی شود که در کار خود کوتاهی کنیم. خوشبختانه شرایط روحی تیم خیلی منسجم و دوست داشتنی است.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.