2022/01/28
۱۴۰۰ جمعه ۸ بهمن
دیباچه
سریال برف بی صدا می بارد چند قسمت است + ساعت پخش و تکرار از شبکه 3

سریال برف بی صدا می بارد چند قسمت است + ساعت پخش و تکرار از شبکه 3

اگر تماشای سریال برف بی صدا می بارد را در برنامه های خود قرار داده اید این مطلب شما را درباره جزییات این مجموع راهنمایی می کند.

دوات آنلاین -سریال برف بی صدا می بارد با داستان جذاب خود می تواند مخاطابان را همراه کند ضمن این که این مجموعه طولانی ترین سریال تلویزیونی محسوب می شود.

 

خلاصه داستان سریال برف بی صدا می بارد

در خلاصه داستان این سریال آمده است: اگر بمانی، غزل غزل ترانه ی لبخند به پایت می ریزم. پرده حسرت از دلت برمی کنم. برف بی صدا می بارد، دردانه من. بمان تا رسم پذیرایی از تقدیر را بجا آوریم.

عکسی از سریال برف بی صدا می بارد

تعداد قسمت های سریال برف بی صدا می بارد

سریال برف بی صدا می بارد به نویسندگی مرحوم مسعود بهبهانی نیا سه فصل دارد که داستان فصل اول آن در ۱۰۰ قسمت از سال های ۶۵تا ۶۹ روایت می شود.

 

در مجموع این سریال داستان را در دهه‌های 1360، 1370 و 1390 دنبال می کند و قرار است 250 قسمت باشد.

عکسی از سریال برف بی صدا می بارد

برف بی صدا می بارد چه ساعتی پخش و تکرار می شود

سریال برف بی صدا می بارد هر شب حدود ساعت یک ربع به 9 از شبکه 3 پخش می شود البته همان طور که در جریان هستید پنج شنبه ها خلاصه قسمت ها روی آنتن می رود.

 

تکرار این مجموعه در ساعت‌های ۱:۳۰ بامداد، ۱۰:۰۰ صبح و ۱۴:۳۰ بعد از ظهر روز بعد خواهد بود.

عکسی از سریال برف بی صدا می بارد

بازیگران سریال برف بی صدا می بارد

فرهاد آییش، الیکا عبدالرزاقی، پوریا پورسرخ ، مائده طهماسبی ،پاشا رستمی، پوریا شکیبایی، پانته آسیروس، مریم شیرازی، مینا وحید، فریبا متخصص، امید روحانی، مهسا طهماسبی، امیر جنانی، هادی دیباجی،سیامک ادیب، هاله گرجی، ستاره حیدرآبادی ،آناهیتا اقبال نژاد، سینا کرمی و... از بازیگران این سریال هستند.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.