2023/10/03
۱۴۰۲ سه شنبه ۱۱ مهر
سریال خانه ای در تاریکی چند قسمت است + ساعت پخش و تکرار از آی فیلم

سریال خانه ای در تاریکی چند قسمت است + ساعت پخش و تکرار از آی فیلم

شبکه آی فیلم سریال خانه ای در تاریکی را بار دیگر پخش می کند. جزییات کامل درباره این مجموعه را اینجا بخوانید.

دوات آنلاین -سریال خانه ای در تاریکی به کارگردانی سعید سلطانی تولید سال 1381 است که تاکنون بارها از شبکه های مختلف پخش شده و حالا آی فیلم بار دیگر این مجموعه را تکرار می کند.

عکسی از سریال خانه ای در تاریکی

خلاصه داستان سریال خانه ای در تاریکی

در این مجموعه شاهد هستیم ماه تابان دختر شمس الملوک از شاهزاده های قجر و علی آقا بختیاری در یکی از ایلیات بختیاری زندگی می کند او سال ها قبل پدر و مادرش را از دست داده و کنار پدربزرگش حیدرخان زندگی میکند . حیدر خان بزرگ یکی از ایلیات بختیاری است.

 

ماجرا از روزی شروع میشود که عطاالدوله پدربزرگ مادری ماه تابان میرزا را می فرستد تا ماه تابان را برای مدتی به تهران و نزد او ببرد. حیدرخان که از عطاالدوله دلخوری قدیمی دارد و او را عامل کشته شدن پسرش می داند مانع میشود اما ماه تابان که اتفاقی متوجه شده داخل قبر پدرش خالی ست و در واقع از سرنوشت او خبری در دست نیست تصمیم می گیرد تا به منزل پدربزرگ بیاید و راز مفقود شدن پدر را از او بپرسد...

عکسی از سریال خانه ای در تاریکی

تعداد قسمت های سریال خانه ای در تاریکی

سریال خانه ای در تاریکی در 30 قسمت ساخته شده است. این مجموعه که اولین بار از شبکه 3 سیما پخش شد بسیار پربیننده بود تاکنون پخش های مجدد آن نیز توانسته توجه مخاطبان زیادی را جلب کند.

 

لادن مستوفی، مجید مظفری، محمدعلی کشاورز، محمود پاک‌نیت، ثریا قاسمی، فرهاد اصلانی، فخری خوروش، سیما تیرانداز، اسماعیل شنگله، جلیل فرجاد، محرم زینال‌زاده، فریده سپاه‌منصور، پونه حاج‌محمدی، رحیم نوروزی و آتش تقی‌پور بازیگران اصلی این مجموعه هستند.

عکسی از سریال خانه ای در تاریکی

ساعت پخش و تکرار از شبکه آی فیلم

اگر می خواهید یک بار دیگر سریال خانه ای در تاریکی را از طریق شبکه آی فیلم دنبال کنید می توانید هر شب ساعت 12 به تماشای آن بنشینید یا این که این مجموعه را در ساعت های 8 صبح و 4 بعد از ظهر ببینید.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها
ناشناس 1401/01/03
کو کجا پخش میشه
1400/12/21
سلام...پخش اول ساعت ۱۶ و تکرارش ۱۲ شب و ۸ صبح فرداست

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.