2024/06/15
۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
قاتل دختر دانشجو به دار آویخته شد

قاتل دختر دانشجو به دار آویخته شد

متهم بعد از فاش شدن رابطه پنهانی اش با زنی جوان نامزد خود را به قتل رسانده بود.

دوات آنلاین -مرد قناد که به خاطر افشای رابطه پنهانی اش با یک زن در جنایتی هولناک نامزدش را به قتل رسانده و به قصاص محکوم شده بود هفته گذشته به دار آویخته شد.

 

روزنامه ایران نوشت: این پرونده جنایی از شامگاه ۲۱ آبان سال ۹۷ با مراجعه مردی میانسال به کلانتری ۴۱ خرمدشت کرج آغاز شد. وی به افسر کلانتری گفت: دخترم معصومه که دانشجوی مهندسی صنایع غذایی است صبح برای رفتن به دانشگاه از خانه خارج شده اما دیگر برنگشته است.

 

پس از این شکایت بررسی‌ها آغاز شد و چند روز بعد پلیس جسد نیمه سوخته دختر جوان را در جاده آتشگاه کرج پیدا کرد.

 

با انتقال جسد به پزشکی قانونی کارشناسان اعلام کردند که دختر جوان قبل از سوختن در اثر خفگی به قتل رسیده و سپس جسدش را به آتش کشیده‌اند.

 

رازگشایی از قتل

در حالی که معمای قتل دختر جوان در هاله‌ای از ابهام قرار داشت، کارآگاهان با ردیابی آخرین تماس‌های تلفن همراه این دختر دانشجو دریافتند وی آخرین بار در محدوده حصارک کرج دیده شده که قنادی محل کار نامزدش در آنجا قرار دارد. بنابراین نامزد مقتول به‌عنوان نخستین مظنون این پرونده جنایی تحت بازجویی قرار گرفت، اما او منکر دخالت در جنایت شد. با این حال تصاویر دوربین‌های مداربسته محل نشان داد آخرین بار مقتول سوار یک خودروی پژو 206 شده است؛ با شناسایی هویت مالک خودرو به‌ نام فرانک کارآگاهان دریافتند بین مرد قناد و فرانک رابطه پنهانی وجود داشته و وقتی معصومه از این رابطه با خبر شده به نامزدش اعتراض کرده و قصد داشته این راز را فاش کند، اما مرد جوان با همدستی زن جوان وی را سوار بر خودرو به جاده آتشگاه برده و به قتل رسانده‌اند.

 

با اعتراف‌های تکان دهنده متهمان، فرانک نیز به اتهام همدستی با او دستگیر شد و هر دو متهم در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز پای میز محاکمه ایستادند. در ابتدای جلسه، پدر و مادر مقتول برای عاملان قتل دخترشان درخواست قصاص کردند .

 

در ادامه متهم ضمن اعتراف به قتل گفت: فرانک مشتری مغازه ما بود کم کم به او علاقه‌مند شده و مدتی با او ارتباط داشتم. بعد به اصرار خانواده‌ام به خواستگاری معصومه رفتیم و عقد کردیم اما حدود شش ماه از عقد ما می‌گذشت که نامزدم متوجه رابطه من و فرانک شد. می‌خواست شکایت کند و آبروی مرا ببرد، اما به بهانه‌ای او را به محل کارم کشاندم و بعد هم سوار خودروی فرانک کرده و داخل خودرو با طناب سبزرنگی که در جیبم بود خفه‌اش کردم و دقایقی بعد جسد را کنار جاده سوزاندیم و فرار کردیم.

 

پس از پایان جلسه، قضات مرد جوان را به اتهام قتل عمد به قصاص و همدستش را به اتهام معاونت در قتل و آدم‌ربایی به ۱۰ سال حبس محکوم کردند و با تأیید این احکام از سوی قضات دیوان عالی کشور سحرگاه چهارشنبه گذشته مرد قناد در ندامتگاه مرکزی کرج به چوبه دار آویخته شد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.