2024/07/25
۱۴۰۳ پنج شنبه ۴ مرداد
همسر خواننده افغان شوهرکشی را انکار کرد

همسر خواننده افغان شوهرکشی را انکار کرد

این زن می گوید در قتل همسرش بی گناه است با این حال او برای انجام تحقیقات بیشتر بازداشت شده است.

دوات آنلاین -پرونده خواننده افغان که به طرز مرموزی در تهران به قتل رسیده با شکایت اعضای خانواده‌اش از عروس خانواده وارد مرحله تازه‌ای شد.

 

به نوشته روزنامه جوان، صبح روز پنج‌شنبه هشتم مهرماه به مأموران پلیس تهران خبر رسید رهگذری در یکی از خیابان‌های جنوبی تهران جسد مردی را کشف کرده که با ضربات چاقو به قتل رسیده است. با اعلام این خبر قاضی محمد‌تقی شعبانی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی همراه تیمی از مأموران و کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد.

 

تیم جنایی در تحقیقات میدانی خیلی زود هویت مقتول را که مردی افغان به نام نظیر است، شناسایی کردند و مشخص شد وی همراه همسر و سه فرزندش در خانه‌ای در نزدیکی محل حادثه زندگی می‌کرده است.

 

همچنین مشخص شد نظیر که شب قبل به قتل رسیده‌است رپر و خواننده افغان است که در مجالس و جشن و مهمانی‌های همشهریانش خوانندگی می‌کرده ‌است.

 

ادعای خیانت

بدین ترتیب مأموران راهی خانه وی شدند و از همسرش که زن جوانی به نام شمیم است تحقیق کردند. وی در ادعایی گفت: شوهرم خواننده بود و به‌همین خاطر با افراد زیادی رابطه داشت. شب قبل یکی از بستگانم مهمان خانه ما بود که آخر شب از ما خداحافظی کرد و رفت. همان لحظه تلفن همراه شوهرم زنگ خورد که متوجه شدم پشت خط زنی است با شوهرم حرف می‌زند. او ابتدا آرام حرف می‌زد، اما دقایقی بعد صدای شوهرم بلند شد و معلوم بود که با او یا فرد دیگری در حال مشاجره لفظی است. شوهرم تلفن همراهش را قطع کرد و پشت سرمهمان‌مان از خانه بیرون رفت تا اینکه الان متوجه شدم به قتل رسیده‌است. وی در پایان گفت: شوهرم مدتی بود با زنی به صورت مخفیانه در ارتباط بود که احتمال می‌دهم از طرف بستگان همان زن به قتل رسیده است.

 

مأموران در نخستین گام مهمان مقتول را به عنوان مظنون بازداشت کردند. وی نیز حرف‌های همسر مقتول را تکرار کرد و در ادعایی گفت: مدتی است به خانه مقتول که از بستگان من است رفت و آمد دارم. شب حادثه مهمان آن‌ها بودم که تلفن همراه نظیر زنگ خورد و نظیر هم شروع به حرف زدن کرد. پشت خط صدای زنی می‌آمد که پس از گذشت لحظاتی جر و بحث آن‌ها شروع شد. من خداحافظی کردم و از خانه آن‌ها بیرون آمدم و به شهرستان رفتم که الان متوجه شدم او به قتل رسیده است.

 

شکایت از عروس به اتهام قتل

در حالی که بررسی‌های مأموران حکایت از آن داشت که مرد آشنا و همسر مقتول قصد دارند با تناقض‌گویی مأموران پلیس را فریب دهند، یکی از اعضای خانواده مقتول به دادسرای امور جنایی رفت و از عروسی‌شان به اتهام قتل پسرش شکایت کرد.

 

وی گفت: چند سال قبل پسرم همراه همسرش شمیم و سه فرزندش برای کار به ایران آمدند و در تهران ساکن شدند. مدتی بعد او با همسرش اختلاف پیدا کرد، چون احتمال می‌داد که همسرش به او خیانت کرده است.

 

اختلاف آن‌ها هر روز بیشتر می‌شد و الان هم احتمال می‌دهیم که همسرش با همدستی آن مرد آشنا، پسرم را به قتل رسانده‌اند و برای فریب مأموران پلیس صحنه سازی کرده‌اند و مدعی هستند که پسرم با زن دیگری در ارتباط است در صورتی که پسرم اصلاً با هیچ زنی ارتباط نداشته‌است. الان از عروسم و مهمان آن‌ها به اتهام قتل پسرم شکایت دارم.

 

بازداشت همسر مقتول

با شکایت خانواده مقتول، مأموران پلیس همسر مقتول را به عنوان مظنون حادثه بازداشت کردند.

 

صبح دیروز متهم برای بازجویی به دادسرای امور جنایی منتقل شد و در بازجویی‌ها منکر جرم خود شد.

 

وی با تکرار همان ادعا‌های قبلی‌اش گفت: شب حادثه وقتی مهمان ما رفت شوهرم تلفنی با همان زنی که از قبل با او در ارتباط بود صحبت می‌کرد که نمی‌دانم چه شد با هم مشاجره لفظی کردند. شوهرم خیلی عصبانی شد و تلفن همراهش را قطع کرد و نیمه شب از خانه بیرون رفت تا اینکه جسدش را صبح رهگذری پیدا می‌کند.

 

در ادامه زن جوان برای تحقیقات بیشتر و مشخص شدن صحت و سقم ادعایش در اختیار کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی قرار گرفت.

 

تحقیقات درباره این حادثه برای روشن شدن زوایای پنهان آن ادامه دارد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.