2021/12/02
۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۱ آذر
دیباچه
سریال کهنه سوار؛ تعداد قسمت ها و ساعت پخش و تکرار از شبکه آی فیلم

سریال کهنه سوار؛ تعداد قسمت ها و ساعت پخش و تکرار از شبکه آی فیلم

داستان سریال کهنه سوار چیست؟ این مجموعه تولید چه سالی است و در چند قسمت ساخته شده و چه ساعتی از شبکه آی فیلم پخش و تکرار می شود؟

دوات آنلاین -سریال کهنه سوار از جمله مجموعه های خاطره انگیز تلویزیون است که برای شبکه 3 تولید شد و اکنون بعد از گذشت سال ها از اولین پخش آن بار دیگر روی آنتن شبکه آی فیلم می رود.

عکسی از سریال کهنه سوار

خلاصه داستان سریال کهنه سوار

داستان کهنه سوار درباره ورزش کشتی است. حسین از علاقه‌مندان سرسخت ورزش کشتی است. پدر حسین که خود از کشتی‌گیران قدیمی و صاحب نام بود، به شدت مخالف ورود حسین به این رشته است. پدر به دلیل آنکه در این راه، ناجوانمردی‌های بسیاری دیده است، قسم خورده است هرگز اجازه ندهد پسرش به این ورزش مشغول شود اما حسین به علت علاقه شدیدش نمی‌توانست از کشتی دل بکند؛ به همین خاطر و بدون اجازه پدر در کلاس‎های آموزش فنون کشتی مدرسه ثبت‌نام می‌کند و این در حالی است که پدر هنوز از این تصمیم حسین بی ‎خبر است. با بر ملاشدن این اشتیاق اختلافات و کشمکش های خانوادگی بین پدر و پسر تا سر حد اعمال خشونت و تنبیه ادامه می یابد ولی سرانجام پسر پیروز می شود و ...

عکسی از سریال کهنه سوار

سریال کهنه سوار چند قسمت است

سریال کهنه سوار به کارگردانی اکبر خواجویی تولید سال 1376 است که در 24 قسمت ساخته شده و هر قسمت حدود 45 دقیقه است.

عکسی از سریال کهنه سوار

ساعت پخش و تکرار از شبکه آی فیلم

سریال کهنه سوار هر روز ساعت 5 بعد از ظهر از شبکه آی فیلم پخش می شود  تکرار آن در ساعت های یک بامداد و 9 صبح روز بعد است.

 

بازیگران سریال کهنه سوار

سریال کهنه سوار یادآور خاطرات تعدادی از بازیگران بزرگ و نامی ایران است، بازیگرانی که اگرچه دیگر در قید حیات نیستند اما هنوز با آثار خود در دل ما زنده اند. محمدعلی کشاورز، حمیده خیرآبادی، محمود پاک نیت، محمود مقامی، محسن زهتاب، حسین ابراهیمی، جعفر بزرگی، آناهیتا نعمتی، مریلا زارعی و... در این مجموعه بازی کرده اند.

 

کارنامه
صفحه اصلی گاج مارکت
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.